Wpis z mikrobloga

@barto142: ja jadę ale ten line up to trochę smiech na sali xD
Zastanawiam się też czy kiedys festiwal opuści pomorze zachodnie bo to jest totalny koniec świata, szczególnie Czaplinek(do Kostrzyna pociągiem dało się bez przesiadek) - dojazd tam dla 3/4 ludzi spoza wojewodztwa to się robi wielka wyprawa. Zawsze mnie zastanawia czy tak trudno jest znaleźć miejsce gdzieś w środku kraju, patrząc na to jak wielkim krajem jest Polska
  • Odpowiedz
  • 0
@Megasuper: Kalisz, Wielkopolskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JeffreyLebowski: Wiadomo, że też bym wolał żeby to było gdzieś bardziej w centrum Polski. Fakt faktem, trzeba się liczyć z tym, że teren festiwalu to 200 ha + ewentualne tereny wokół i ciężko o taki areał pod festiwal.
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski dokładnie. Ja że Szczecina mam tam 2 godziny aby tam jechać ale powiem szczerze do Kostrzynia trasa była przyjemniejsza. Dziwię się ludziom z Krakowa Czy Warszawy aby tyle jechać masakra. Połączenie kolejowe też do d--y
  • Odpowiedz
@Megasuper: ja też Kraków ale w tym roku auto - olałem pociag bo to jest nieporozumienie - 10 godzin ponad cała podróż
Rok temu jeszcze były opóźnienia i zakładaliśmy 2h luzu żeby zdążyć na Lady Pank. Nie udało się, od wyjścia z domu do wejścia na teren festiwalu chyba 14h. Dramat. Za 10h samochodem to ja jestem w Chorwacji xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kremufka2137: Będę w obozie, tam ziomeczki mają pawilonik, ja mam przyciemniony namiot więc jestem chyba w miarę przygotowany. A lokalizacja to najlepiej tak żeby nigdzie nie mieć za daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@barto142: O taki teren wcale tak trudno nie jest. Kiedyś to nawet tłumaczyli. Problemem była komunikacja z takim miejscem i tu ponoć największy nacisk był właśnie na węzeł kolejowy, którego o dziwo w Czaplinku brakuje.
Tak na prawdę nic za tym miejscem nie przemawia. Nic wyjątkowego w Czaplinku nie ma. A raczej wybór tego miejsca to same minusy.
  • Odpowiedz