Wpis z mikrobloga

Czy są słuchawki TWS z dobrą funkcją ANC, które lepiej wychwytują ludzką mowę?
Czasami pracuję w hałasie. Zakładałem wtedy stopery, albo nauszniki wyciszające. No i przyznaję, że trochę niedosłyszę.
Ale stopery oferowane przez firmę jakby rozsadzały mi uszy od środka, aż głowa bolała. A nauszniki za bardzo ściskały mi uszy.
Wpadłem na pomysł, że moje tanie słuchawki TWS z funkcją ANC mogą się sprawdzić. Muzyki nie słucham, mam tylko włączoną funkcję ANC, i potrafią tak działać przez przynajmniej 6 godzin, wtedy mam przerwę i podładowuję je w pudełku i przez 5,5 godziny dalej działają.
Są wygodne i co ważniejsze lepiej słyszę co inni do mnie mówią.
Ale zastanawiam się, czy inne droższe modele lepiej się sprawdzą przy rozmowie w ciągłym i uporczywym hałasie?
#elektronika #pracbaza #sluchawki
Chrystus - Czy są słuchawki TWS z dobrą funkcją ANC, które lepiej wychwytują ludzką m...

źródło: b00df9ac550350b67b790f714423ae31

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrystus: Używam słuchawek w tym samym celu w głośnych miejscach (przepompownie, centrale wentylacyjne etc) Długi czas używałem Redmi Buds 3 Pro, spisywały się całkiem nieźle. Obecnie ze względu na srajfona przesiadłem się na airpodsy pro i różnica jest odczuwalna na tyle że hałas jest odcięty totalnie, a jednocześnie jeśli ktoś coś do mnie mówi to słyszę bo tryb kontaktu całkiem nieźle działa z anc.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov: Jak to dobrze, że nie mamy działu BHP, chociaż mamy zatrudnionego zewnętrznego BHP-owca.
Gadałem ze współtowarzyszami niedoli, wyjaśniłem im co i jak i nie mieli nic przeciwko. Narzekali tylko, że zacząłem gadać zbyt cicho.
@yazir Wydaje mi się, że Redmi Buds 5 to ta sama klasa sprzętu co moje obecne. Czyli byłbym zadowolony, ale daleko im byłoby do perfekcji.
A na airpodsy nie chcę wydawać aż tyle kasy,
  • Odpowiedz
@Chrystus: działają z androidem. Sam też bym sobie nie kupił słuchawek do roboty za kafla, ale w ramach upgrade słuchawek dziewczyny dostałem jej w spadku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy używał Samsunga buds 2 pro i też chwalił do momentu jak je zgubił. Tylko tam problemem był czas działania na baterii - ok3h wytrzymywały.
  • Odpowiedz
@Chrystus: tego typu strony polecają te produkty, które albo mają w ofercie, albo mają na nich największą marżę. To pytanie na osobnego posta o słuchawki dokanałowe z ANC do 500 zł.
  • Odpowiedz