Wpis z mikrobloga

@Geppetto: Mam nadziejΔ™, ΕΌe to nie jest prawda. Damian ma jeden z lepszych kanaΕ‚Γ³w w jΔ™zyku polskim i wspieram go caΕ‚ym sercem i portfelem
  • Odpowiedz
@Sefton: @darth_invader @Bimbas @Geppetto @Maglaj @takijeden123

Specjalnie dla Was obejrzałem, ale nie całość bo domyśliłem się, że tak ostatnie 1/4 filmu to będzie informacja. No i mówił, że proponował jej TEST DNA, a ona odmawia wykonania go i nie chce podać konkretnego powodu. Mówił też że była zalana w trupa i urwał się film. Więc możliwe, że ktoś ją zalał podczas szlajania się po barach.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Obejrzałem i w sumie to każdy się tego spodziewał po szczątkowych informacjach z niewielu filmów, że jest mocno nie tak i nawet niejaki dr randka opisywał jego odklejenie w tym związku ale on nadal chciałby wierzyć, że z nią będzie. Aż mi go prawie szkoda bo jako jedyny pokazuje prawdziwe emocje. Nie radzi sobie z nimi, są czasami odklejone jak on, ale prawdziwe.
W sumie to napiszΔ™ posta.
  • Odpowiedz
@Sefton: Oni miΔ™dzy sobΔ… po angielsku dogadujΔ… siΔ™ bez problemu. Ona miaΕ‚a u siebie foty z latania po barach z kumpelami ;). MoΕΌliwe, ze to ten okres, o ktΓ³rym mΓ³wiΕ‚.

On zamiast rozpaczać, to powinien się cieszyć, bo nie musi bawić się w tatusia skoro to inny zalał.
  • Odpowiedz
@adik75 a mi go nie szkoda. Płodny Piotruś Pan, który dał się ograć koncertowo małpiatce ze slumsów. Pielgrzym, cały na biało jak męczennik misyjny wielce się poświęcił dla laski z mentalem nastolatki. Pewnie za kilka odcinków jak bomba zejdzie to jeszcze wybaczy Aiko i będzie wychowywał bękarta.
  • Odpowiedz
a mi go nie szkoda. Płodny Piotruś Pan, który dał się ograć koncertowo małpiatce ze slumsów. Pielgrzym, cały na biało jak męczennik misyjny wielce się poświęcił dla laski z mentalem nastolatki. Pewnie za kilka odcinków jak bomba zejdzie to jeszcze wybaczy Aiko i będzie wychowywał bękarta.


@chosneck: Świetnie to opisaΕ‚eΕ› w kilku zdaniach. NapisaΕ‚em "prawie szkoda:, bo w peΕ‚ni to podzielam.
Jednak zasadnicza rΓ³ΕΌnica miΔ™dzy nim a kamboΕΌulami jest taka, ΕΌe ΕΌule w Kambo kΕ‚amiΔ… na kaΕΌdym kroku, na kaΕΌdy temat.
Że się źle dzieje np. u twaroga i klapka to dowiedzieliśmy się jak już było po. Pomimo, że na gniotach było widać zimno i pomimo tego jak kłamał i jak traktował jej rodzinę (na koszt której nawet żył jakiś czas) to wszystko odwracał i kłamał przy każdym wspomnieniu.
Jak Ε‚ysy mΓ³wiΕ‚, "to jest
  • Odpowiedz
@adik75 tylko, ΕΌe tymi β€žprawdziwymi emocjami” Damian juΕΌ nie raz baitowaΕ‚ i siΔ™ zbΕ‚aΕΊniΕ‚. DojrzaΕ‚y chΕ‚op, wytatuowany β€žkontent krijejtor”, ktΓ³ry pΕ‚akaΕ‚, bo Aico odeszΕ‚a. PrzepraszaΕ‚, ΕΌe to jego wina, #aicowroc i inne tematy. PrzecieΕΌ to obciach. GoΕ›ciu jednym filmem wyszedΕ‚ na niedojrzaΕ‚ego emocjonalnie bΕ‚azna. JeΕ›li to prawda, ΕΌe zalewaΕ‚ azjatki i jej zostawiaΕ‚, to kij mu w ryj. Biedak matrymonialny.
  • Odpowiedz
@chosneck: To siΔ™ nic nie wyklucza. Bo to odklejeniec. Przez te dramy zniszczyΕ‚ nawet swΓ³j kanaΕ‚. Nie wiem z czego on siΔ™ utrzymuje, bo z kanaΕ‚u nie bardzo a on jest takim ojcem chrzestnym np. "bez planu" i wielu innych jutuberΓ³w sami gdzieΕ› wspomnieli, ΕΌe siΔ™ wzorowaΕ‚o na nim, a teraz on jest na dnie, uzewnΔ™trzniajΔ…c siΔ™ swoimi problemami psychicznymi. WΕ‚aΕ›nie to jest caΕ‚kiem ciekawy wΔ…tek. Ε»enujΔ…cy, odklejony szur.
  • Odpowiedz
@chosneck: tak, zwykΕ‚a mΔ™ska melepeta. Niech siΔ™ do roboty weΕΊmie. Stworzy coΕ› co bΔ™dzie przydatne dla ludzi czy zwierzΔ…t. Niech wytworzy jakΔ…Ε› wartoΕ›Δ‡. A to jego #!$%@? jest takie nieistotne, ΕΌe szkoda czasu. ZwykΕ‚y salceson w ludzkoΕ›ci. Nieprzydatny.
  • Odpowiedz