Wpis z mikrobloga

Mirki z #perfumy #oszukujo Pragnę Was ostrzec przed użytkownikiem PARTIBOI. Wystawiał tu na sprzedaż różne perfumy. Tydzień temu dogadałem się z nim na zakup Tom Ford Noir Extreme. Wysłałem mu 300 PLN blikiem. Jak już dostał kasę to nagle złapał wirusa. Kilka wiadomości wymieniłem z nim. Zadeklarował że do końca tygodnia wyślę. Jak możecie się domyślać nie wysłał. Wpisy usunął, a telefonu nie odbiera. Koleżka źle trafił bo będzie miał więcej problemów niż te 300 PLN. Ale to już jego zmartwienie. Nie róbcie z nim żadnych interesów. Ja sprawę załatwię i w zębach mi pieniądze odda więc spokojnie.
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podłącze się do sytuacji. Proszę o jakąś aktualizacje może być na pw, w jaki sposób zgłaszaliście, ew. Co zawieraliście w ogłoszeniu. Ogólnie dostałem info, że jak dopłacę to wyślę mi xanax... żenada.

Wróciłem tutaj na chwilę, po próbkę (no przecież nigdy się nie naciąłem na perfumiarzy tutaj), gość zarzucił, że wyśle pół flakonu w przeciętnej cenie i o ( ͡° ʖ̯ ͡°)
CzonsekBodzimierzowy - Podłącze się do sytuacji. Proszę o jakąś aktualizacje może być...

źródło: Ds

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy @fiddle @Gustlik07 @kanapeczkaa @jatutylkopacze @CzonsekBodzimierzowy @audiohead @dr_love @czasem_ruda @markaron @pawcio Jeden z Mirasow był na policji i złożył zawiadomienie. Trzeba poczekać aż nadadzą numer sprawy i wtedy się podpiąć pod ten numer. Będzie szybciej. Ja byłem osobiście w tej jego miejscowości. Nikt domofonu nie podniósł. Nie wiem czy wtedy był w domu czy nie bo mamy info że jest poza
  • Odpowiedz