Wpis z mikrobloga

Mirki z #perfumy #oszukujo Pragnę Was ostrzec przed użytkownikiem PARTIBOI. Wystawiał tu na sprzedaż różne perfumy. Tydzień temu dogadałem się z nim na zakup Tom Ford Noir Extreme. Wysłałem mu 300 PLN blikiem. Jak już dostał kasę to nagle złapał wirusa. Kilka wiadomości wymieniłem z nim. Zadeklarował że do końca tygodnia wyślę. Jak możecie się domyślać nie wysłał. Wpisy usunął, a telefonu nie odbiera. Koleżka źle trafił bo będzie miał więcej problemów niż te 300 PLN. Ale to już jego zmartwienie. Nie róbcie z nim żadnych interesów. Ja sprawę załatwię i w zębach mi pieniądze odda więc spokojnie.
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie kupuje się od anonów w internecie na przedpłatę. Sam jesteś sobie winien


@radek-kedar: na tagu perfumy kupilem i sprzedalem od 6 lat od ludzi tysiace dekantow i flakonow, i jeszcze nikt mnie nie zrobil w bambuko XD Nawet mi mirki potrafily hajs zwrocic jak atomizer we flakonie sie uszkodzil i puscil sok w paczkomacie, albo dorzucic fajne gratisy. XD

Nie ma to jak obwiniac uczciwych ludzi jak raz na
  • Odpowiedz
ciekawi mnie zawsze jak nisko trzeba upaść żeby #!$%@?ć wałka na 3 stówki, to jest jakieś jedno wyjście w sobotę coś zjeść i wypic xD


@imargam_2137: A widzisz. Już się odezwało tyle osób, każda po kilka stów. Pewnie co najmniej drugie tyle się w tym wątku nie udzieliła i grzecznie czeka na zamówienie.
W sumie wychodzi wałek na tysiące, a mają tylko jego nr blik, czyli nic, bo facet może
  • Odpowiedz
łeeeeee, ale szłam, na grupach facebookowych szerzy się ostatnio oszukaństwo na każdym kroku, co drugi dzień post o jakimś kretynie, myślałam, że jeszcze tutaj nie dotarli, a tu proszę, wszędzie są, trzymam kciuki coby kolega zrozumiał, że zrobił bardzo nieładnie i nie ma tu dla takich miejsca
  • Odpowiedz
@Gustlik07:

status zbroi: obsrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie to ja bym na Waszym miejscu i tak go zgłosił, nawet jeśli odda te pieniądze. Widać, że to nie był incydent a gość sobie zrobił z tego źródło zarobku. Jechać do spodu z takimi.
  • Odpowiedz
Do wszystkich oszukanych: NIE ODPUSZCZAJCIE MU TEGO I NIE ZWLEKAJCIE. Takich ludzi trzeba dojeżdżać. Nie próbujcie sie z nim dogadać i nie wierzcie w jego #!$%@?, bo będzie czekał aż olejecie sprawę
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: siemano :)
dostalem linka od kolezanki z wykopu (dzieki!).
mnie tez kolega chcial #!$%@? na jakies drobne typu 160 pln.
dokladnie ta sama bajera - u mnie mial wstrzas po ugryzieniu owada xDDDDDDD i chyba calosc wychodzila pod 2 tyg.
jak juz zaczalem sie denerwowac i mialem tuataj zakladac temat, to suma sumarum kase zwrocil,
lustrowalem kolege mocno i tez doszedlem do wniosku, ze to zwykly chlor. jazda do
  • Odpowiedz