Wpis z mikrobloga

ale ja nie wiem o co spina. Jedni jadą nad morze poleżeć na plaży a inni w pokoju. Jednych stać innych nie. W czym problem?


@KaraBooska: w kręceniu klasycznej gównoburzy na polskie wybrzeże i jeszcze bardziej klasycznej ojkofobii. Kolega pierwszy raz na wykopie?
  • Odpowiedz
@Megasuper: bardzo szkodliwa sytuacja dla rozwoju miasta i mieszkańców. Poza sezonem masz wymarłe miasto pełne pustych apartamentowców, a zwykli ludzie nie mogą wynająć mieszkania bo wszystko jest pod najem krótkoterminowy. Lokalni właścicielem pensjonatow tracą pracę na rzecz korporacyjnego i wielkomiejskiego kapitału w postaci landlordow i funduszy inwestycyjnych, a lokalne sklepy zostają wymiatane przez biedronki.
  • Odpowiedz
@Megasuper: ja raz przyjechałem z ziomkiem do Łeby na rowerach i poszliśmy poszukać jakiegoś noclegu więc wchodzimy na podwórko gdzie na bramie był napis, że są wolne pokoje. Otwiera nam starsza kobita i pytamy o możliwość wynajęcia takiego właśnie apartamentu z lat 90 a ona mówi, że dwóm chłopom nie wynajmie xD jakby były dwie kobiety albo kobieta i facet to już tak ale dwóm mężczyznom już nie :D Ciekawe
  • Odpowiedz
i to już dla mnie za dużo, 1200 podstawa do tego jakaś opłata serwisowa czy za sprzątanie i wychodzi 700zł za noc to podziękowałem


@stan-tookie-1: 1200 zł (i ani złotówki więcej więc przestań wymyślać) za dwie noce w weekend dla rodziny 2+2 to dużo? XD Przecież to wychodzi 150 zł od osoby za noc. xD

I to szukam na weekend praktycznie z dnia na dzień, a nie z jakimś wyprzedzeniem
Krupier - >i to już dla mnie za dużo, 1200 podstawa do tego jakaś opłata serwisowa cz...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hrjk no to kazdy z lubiacych baltyk bedzie placil za siebie i 5 innych ktorzy wolelli jednak Grecje Egipt Turcję Bułgarię czy Albanie
  • Odpowiedz
@Krupier no niestety, tak do do 400zl za noc bym się zebrał . I tak, głównie jeździmy za granicę, 150zł za noc w Polsce za osobę średnio licząc z dziećmi to dla mnie drogo w sposób nieuzasadniony i nie skorzystamy z tego i po prostu znowu pojedziemy gdzieś dalej
  • Odpowiedz
no niestety, tak do do 400zl za noc bym się zebrał . I tak, głównie jeździmy za granicę, 150zł za noc w Polsce za osobę średnio licząc z dziećmi to dla mnie drogo w sposób nieuzasadniony i nie skorzystamy z tego i po prostu znowu pojedziemy gdzieś dalej


@stan-tookie-1: ¯\(ツ)/¯
Krupier - >no niestety, tak do do 400zl za noc bym się zebrał . I tak, głównie jeździ...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz