Wpis z mikrobloga

@Megasuper Łeba to jedno xD jestem tam czasami. Ostatnio chciałem coś zjeść. Widzę reklamą że wielki schabowy mówię dobra idę, dotarłem na miejsce a kelnerka mówi że oni to już kuchnie mają zamkniętą i mogę RYPKE zamówić xD. Tak samo Żabka, na drzwiach że do 23 idę chyba o 20 a panny mówią że e sumie to już zamknięte mają i nic nie kupię. A jeśli chodzi o wynajem pokoju u
  • Odpowiedz
@Megasuper Hamskie p0laki kwir kwik!!
Jadą 600km i kcom w lusksusach zyc!

Czego im u mnie brakuje co? Tapczan krzyś, meblościanka Ilona, a i na korytarzu ustęp nowy, co śwagier w 93 zaplytkowal do połowy scian!

Się im w dupavh poprzewracało a to tyko 270zl za
  • Odpowiedz
@Krupier: Przecież chłopie w motelu mają czasami lepsze standardy poniżej 100 pln za dobę. Łózka zaraz przy sobie półka nocna randomowo jebnięta, telewizor w kącie pokoju - niewygodnie się patrzy. I jeszcze 1000 pln XD Wentylacji też na tym zdjęciu nie widzę a mówimy o sezonie lipiec/sierpień. To trzeba nie mieć szacunku do siebie / być zdesperowanym żeby coś takiego wynajmować.

Pokój rozmiarowo taki sam a jakość dużo większa.
SarahC - @Krupier: Przecież chłopie w motelu mają czasami lepsze standardy poniżej 10...

źródło: pokój edit

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież chłopie w motelu mają czasami lepsze standardy poniżej 100 pln za dobę. Łózka zaraz przy sobie półka nocna randomowo jebnięta, telewizor w kącie pokoju - niewygodnie się patrzy. I jeszcze 1000 pln XD Wentylacji też na tym zdjęciu nie widzę a mówimy o sezonie lipiec/sierpień. To trzeba nie mieć szacunku do siebie / być zdesperowanym żeby coś takiego wynajmować.


Pokój rozmiarowo taki sam a jakość dużo większa.


@SarahC: ale
  • Odpowiedz
dzięki, to Pobierowo wygląda spoko


@stan-tookie-1: luzik.

Protip: włączaj sobie widok mapy na Booking. Tam masz wtedy też suwak do zaznaczenia przedziału ceny za noc i inne filtry. Wyłącz pokazywanie obiektów niedostępnych i
Krupier - >dzięki, to Pobierowo wygląda spoko

@stan-tookie-1: luzik.

Protip: włącza...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krupier: jestem właśnie w Mielnie u Janusza, bo bylo jedyne znośne cenowo… Wciąż drożej niż w Grecji xD (250zl za pokoj z PRL ze wspolna lazienka i kiblem , a ironicznie najtańsze w ten weekend w calym zachodnio pomorskim wg. Bookinga)
No i niestety wczorajsze prognozy że ma być 27 stopni i słońce poszly się ebać - leje caly czas i jest 19 stopni - i tak jest zawsze jak
  • Odpowiedz
jestem właśnie w Mielnie u Janusza, bo bylo jedyne znośne cenowo… Wciąż drożej niż w Grecji xD (250zl za pokoj z PRL ze wspolna lazienka i kiblem , a ironicznie najtańsze w ten weekend w calym zachodnio pomorskim wg. Bookinga)


Mielno to raczej będzie trzymać ceny chociaż zupełnie nie rozumiem fenomenu tego miasta.

No i niestety wczorajsze prognozy że ma być 27 stopni i słońce poszly się ebać - leje caly czas i jest 19 stopni - i tak jest zawsze jak zdąży mi sie przekonać do Baltyku.


Te
Krupier - >jestem właśnie w Mielnie u Janusza, bo bylo jedyne znośne cenowo… Wciąż dr...

źródło: 1716227990465-01

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megasuper #!$%@?, bo #!$%@?ł cenę stara, gdy było mało pokoi czy domków. Oczywiście nie zejdzie z ceny, tylko będzie marudził. Zwykle #!$%@?, mam domki o wszystko rozchodzi się o cenę i reklamę. Ja mam full, ale nie trzymam 600 za 2 pokoiki jak wielu w okolicach na zasadzie "za 500 to się nie opłaca". To się nie opłaca dopiero przy mniej niż 150, a tak to zawsze się opłaca
  • Odpowiedz
@Krupier: Jak już mam lecieć gdzieś popływać to wolę Grecję, wziąć sprzęt do snorkela i podziwiać podwodną faunę :3
Ale dzięki za polecenie, może za te 20 lat jak w Estonii będzie klimat równikowy i baltyk będzie mial te 19 stopni a nie 8 to się wybiorę.

A co do Mielna - padło na nie bo było najtańsze w obrębie 250km od Poznania ;]

Do tego - akurat Polska ma
  • Odpowiedz
@Megasuper oferują pokoje bez łazienek, z starymi łóżkami i cienkimi ścianami, bez aneksu kuchennego, nawet małej lodówki w pokoju i się dziwią, że ludzie nie chcą tam jeździć? mi by było wstyd zaprosić kogokolwiek do pokoju bez kibla. a ceny jak za pokój w hotelu.
  • Odpowiedz
1200 za dwie noce w weekend to mam Barcelone z widokiem na morze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@loczyn: dawaj link, pojadę za tydzień. No i niech koszty dojazdu wyniosą mnie też tyle, ile nad polskie morze oczywiście czyli ok. 100 zł.
  • Odpowiedz
za pobyt nad tym osranym bałtykiem to powinni dopłacać.


@Plamka84: dokładnie - nie rozumiem po co tam jeździc. No chyba że ktoś ma blisko ale to i tak średni interes. Wakacje w Chorwacji, Albanii, Bułgarii wychodzą nawet taniej a morze cieplejsze
  • Odpowiedz