Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Tak się fajnie bawili. Naśmiewali się z katolicyzmu robiąc swoje karykatury z tymi człekopodobnymi tęczowymi stworkami. Dlaczego przy okazji nie zrobili sobie beki z islamu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 120
  • Odpowiedz
Z calym szacunkiem dla chrzescijanskiego dziedzictwa Europy. Ale nosz #!$%@?. Swiat poszedl na przod. Minelo z tysiac lat. Wystarczy juz wplywu tej karykatury dawnej instytucji Kosciola.


To raczej Ty wroc do ksiazek. A raczej przestan przesiadywac nad betowymi literkami. Wyjdz z domu.

Odpowiedz


@Niedobry: to naiwne podejście, że można ludzi zostawić w samopas i nic złego się nie wydarzy, bo przecież jesteśmy w 99% tak inteligentni, świadomi i oczytani, że nie potrzebujemy norm i zasad społecznych, na których podwalinach powstała
  • Odpowiedz
Europie katolicyzm był motorem napędowym Europy do swego czasu.


@FPmaster: Jak któraś religia była motorem napędowym, to już prędzej protestantyzm, który stawiał na indywidualizm i etykę pracy. Katolicyzm polega na robienie z siebie ofiary i biadoleniu.
  • Odpowiedz
@enten: ja pie*dole ( _)


To uczucie kiedy mizoginia niczym rak przejmuje twój mózg.


@NieBendePrasowac: Aha, ale możesz mi wytłumaczyć co złego jest w przestrzeganiu tych zasad i zachowaniu kultury?
Bo nic konstruktywnego nie napisałeś. Pomijając to czy się wierzy czy nie wierzy w jakiegoś Boga styl życia jest po prostu zdrowszy
  • Odpowiedz
XD jak ma być dobrze kiedy tacy niewolnicy jak ty chodzą po świecie? a później zdziwko że największe rozwarstwienie społeczne w historii jak tacy umysłowi impotenci #!$%@?ą swoje mądrości


@morgiel: dlaczego nazywasz mnie niewolnikiem i co ma rozwarstwienie społeczne do tego, że religia kontroluje motłoch? Jak jesteś taki mądry to może wykrzesałbyś z siebie cokolwiek merytorycznego zamiast obrażać mnie i kompromitować swoją rodzinę pokazem braku wychowania?
  • Odpowiedz
@FPmaster: tak #!$%@? katolicyzm motorem xD Bo gdyby nie on to europejczycy by nie chcieli prowadzic badań i rozwijać technologii xD #!$%@? typie, jak założę organizacje, która dzięki wpływom i bogactwu będzie kontrolować takie aspekty to też bedziesz myślał, że jestem do tego niezbędny? Byłaby inna elita to kto inny skupiałby wykształconych ludzi. Wysyłasz ludzi do książek a nie jesteś w stanie czerpać z nich realnej wiedzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: South park jedzie równo po każdym i używają tego jako wstawka humorystyczna. To też miała być wstawka humorystyczna? Kabaret na otwarciu igrzysk? Jak mam to interpretować?
  • Odpowiedz