Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Tak się fajnie bawili. Naśmiewali się z katolicyzmu robiąc swoje karykatury z tymi człekopodobnymi tęczowymi stworkami. Dlaczego przy okazji nie zrobili sobie beki z islamu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZuluScout: Nie śmiali się z islamu, bo by wybuchły takie zamieszki w Francji, że jestem przekonany, że musieli by przerwać olimpiadę z względów bezpieczeństwa, Paryż to by stał w płomieniach
  • Odpowiedz
  • 11
@Niebadzksieciem podstawa kultury europejskiej była powiązana z kulturą chrześcijańską a ty #!$%@? że oni narzucają? XD właśnie to Islam narzuca swoją kulturę. Może nie pamiętasz jak narysowano karykaturę Mahometa w pewnym francuskim tygodniku i coś się później stanęło? 12 osób zostało zabite za rysunek który wg islamistów obraził ich uczucia. A tu miałeś puszczony na cały świat otwarcie imprezy sportowej gdzie jest jawne #!$%@? na kulturę chrześcijan gdzie 50-60 Francuzów deklaruje
  • Odpowiedz
@ZuluScout: A co złego jest w Kalifacie? Każdy zna tam swoje miejsce, przez co nie ma tylu depresji bo ksieżniczka skakała po czarnych kutangach a teraz zbliżyła się do ściany, nie pije się alkoholu, modli się, kobiety nie świecą dupą na każdym plakacie i w każdym programie TV, sprawidliwość i honor są szanowane (ząb za ząb).
Ja tu widzę raczej zdrowe podejście do życia a nie zagrożenie. Zagrożeniem to jest
  • Odpowiedz
@FPmaster Najpierw był motorem, a potem spowalniaczem i te zakute łby tylko przeszkadzały nauce. Tak samo jest teraz. I co z tego, że był motorem napędowym? W tamtym czasie Arabowie byli na dużo wyższym poziomie
  • Odpowiedz
Dlaczego przy okazji nie zrobili sobie beki z islamu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@ZuluScout: bo kultura islamu nie jest znana w zachodnim świecie i niemal nie istnieje w Europie więc po co robić do odniesienia do rzeczy których 90% oglądających nie zna?

Pokaż mi jakieś znaczące obrazy sztuki islamu wiszące w
  • Odpowiedz
Czy tego chcecie czy nie w Europie katolicyzm był motorem napędowym Europy do swego czasu.


@FPmaster: np katolicy palili na stosie ludzi za herezeje i naukowcy bali się publikować tych prac, które były przełomowe i całkowicie podważały ówczesny pogląd na jakąś sprawę, więc katolicyzm był motorem napędowym czego nie rozumiesz LEWAGUUUUU 🤡🤡🤡🤡🤡
  • Odpowiedz