Wpis z mikrobloga

#olimpiada #igrzyska #religia #woke #neuropa #wojna #kryzyswartosci #smutek #francja #paryz2024 #bekazlewactwa Dajemy sobie chodzić po głowach. My - chrześcijanie. Smutne. Zapominamy, że Europa powstała i była silna dzięki tym fundamentom. Ja mogę z tym walczyć ale dzisiejsi ludzie już nie. Dlatego do nich nie pasuję, do tego clown world. Niechybnie zbliżamy się do końca dobrych dni.
mamracjewieszotym - #olimpiada #igrzyska #religia #woke #neuropa #wojna #kryzyswartoś...

źródło: GTcS3HNW0AAdhne

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapominamy, że Europa powstała i była silna dzięki tym fundamentom.


@mamracjewieszotym: a g---o xD W czasach jak wszyscy klękali przed papajami, wszystko było podporządkowane klerowi - dostawaliśmy w dupę od muzułmanów, patrz krucjaty. Im bardziej rosła laicyzacja Europy, tym rosło znaczenie Europy. W XIX wieku wiara była już bardziej dodatkiem do tożsamości narodowej, niż przeżyciem religijnym.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN już cię dziś wyśmiali kilka razy, znowu się prosisz. Tu nie chodzi o bustwa dzbanie. Człowiek powinien mieć zasady. W ostateczności tylko to mu zostanie. I bez znaczenia w co wierzysz, możesz nawet lizać jaja koledze, nie obchodzi mnie to. Ale za brak zasad jesteś nikim.
  • Odpowiedz