Wpis z mikrobloga

#olimpiada #igrzyska #religia #woke #neuropa #wojna #kryzyswartosci #smutek #francja #paryz2024 #bekazlewactwa Dajemy sobie chodzić po głowach. My - chrześcijanie. Smutne. Zapominamy, że Europa powstała i była silna dzięki tym fundamentom. Ja mogę z tym walczyć ale dzisiejsi ludzie już nie. Dlatego do nich nie pasuję, do tego clown world. Niechybnie zbliżamy się do końca dobrych dni.
mamracjewieszotym - #olimpiada #igrzyska #religia #woke #neuropa #wojna #kryzyswartoś...

źródło: GTcS3HNW0AAdhne

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: @KRZYSZTOF_DZONG_UN tylko rozumiecie chłopcy że natura nie znosi próżni. Na miejsce wyjałowionej pozbawionej wartości laickiej Europy wejdzie islam zresztą już to się dzieje..jak w masełko. Nie wiem orientujecie się co się dzieje na zachodzie byliście tam mieszkaliście? Bo ja tak. I wtedy chłopcze jeden z drugi albo przyjmiesz nową religię albo... Domysl się. Będziesz tańczył w ich haremie. Jeśli wy nie widzicie problemu to wam zazdroszczę albo współczuję
  • Odpowiedz
@mamracjewieszotym: ogólnie to masz racje i każdy kto choć trochę ogarnia historii cywilizacji itd o tym wie. Z tym, że kiedyś była równowaga pomiędzy nauką a kościołem, wręcz duchowni byli jednymi z lepiej wykształconych ludzi. Obecnie ta równowaga została zachwiana na rzecz nauki i mamy co mamy. Krytycy będą hejcic chrześcijaństwo a z drugiej strony będą zamykać domy w obawie przed wyznawcami innych religii. Cóż takie życie. Już pomijając to,
  • Odpowiedz
nikt już nie wierzy w bozie, pogódź się z tym


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Masz bardzo prymitywny sposób postrzegania świata. Jestem niewierzący, ale nie jestem ignorantem. Ty - prawdopodobnie - też byś nie był, gdybyś przeczytał choćby kilka porządnych książek historycznych.

Chrześcijaństwo, a nawet sam KK to dużo więcej, niż bozia i papaj. Choćby te wszystkie prawa kobiet czy tych pokemonów widocznych na zdjęciu wywodzą się z tradycji chrześcijańskiej, bo z niej narodziła się koncepcja praw człowieka w ogóle. Rzym mógł upaść między innymi przez chrześcijaństwo, ale już Europa, jaką obecnie znamy dzięki temu chrześcijaństwu powstała. A jeśli skupisz się bardziej na protestantyzmie, to także USA, światowy
  • Odpowiedz
a ty se #!$%@? zdajesz sprawe ze katolska etyka to nie jedyna etyka jaka istnieje? Co ty bedziesz #!$%@? o zasadach i stawiac znak rownosci pomiedzy nimi a chrzescijanstwem


@borohekatomba: Ta "katolska etyka", czy szerzej chrześcijańska etyka, zdominowała świat i uczyniła go jednoznacznie lepszym dla większości ludzkości. Możesz nienawidzić kościoła jako organizacji mafijnej, ale chrześcijański dorobek filozoficzny jest olbrzymi - dodatkowo włączając w to zachowanie dokonań starożytności. Nie, "wieki ciemne"
  • Odpowiedz
@mamracjewieszotym: Ja jestem ateistą i ten obrzydliwy performance degeneratów się mi tak samo nie podobał, podobnie jak nie podoba mi się całkowity upadek obyczajowości cywilizacji zachodniej, degradacja moralna i coraz większe zezwierzęcenie - także problem mają nie tylko chrześcijanie.
  • Odpowiedz
Dajemy sobie chodzić po głowach. My - chrześcijanie.


@mamracjewieszotym: 17 osób to nie 12 apostołów. Wybieg to nie stół. GDZIE MASZ JEDZENIE?
Jak przestawisz litery ich imion, podzielisz przez 4 strony świata, dodasz do tego 2024, a potem pomnożysz przez 5 ( bo tyle liter ma wyraz Paryż ) to wyjdzie ci hasło "katole to pindole - wszędzie widzą prześladowania "
  • Odpowiedz