Wpis z mikrobloga

@fredikamionkagminaburzenin: dokładnie, otyłość to najłatwiejsza choroba do wyleczenia, wystarczy po prostu żreć mniej, nawet nie trzeba ćwiczyć bo organizm nie spali więcej kalorii niż się zeżre

można żreć kebaby, ciasta, pizze, czekolade tylko po prostu mniejsze porcje i cała filozofia
  • Odpowiedz
@fredikamionkagminaburzenin: "lubię" obserwować małe dzieci, które są krzywdzone przez rodziców i są MEGA tłuste w wieku 10 lat. 10 latki płci męskiej, co mają większe c---i niż 13-letnie panienki (ze 3 takich widziałem), obłędnie spasione 5-10 latki. Od około 2 lat widzę dziewczynkę, która jeszcze nie ma 7 lat, a już ma widoczne c---i & sutki (ciasne ciuszki), chodzi jak Godzilla (jak ta otyła panna od tych podcastów z OnlyFansiarami)
  • Odpowiedz
najłatwiejsza choroba do wyleczenia, wystarczy po prostu żreć mniej


@bzyku95: nie

nawet nie trzeba ćwiczyć bo organizm nie spali więcej kalorii niż się
  • Odpowiedz
w zasadzie to już są leki, które hamują głód

@bregath: tak, ale się nimi nie leczy otyłości na szeroką skalę + w miarę popularyzowania się tych starej generacji jak Ozempic czy Mounjaro (tirzepatyd) powstają nowe mające mniej skutków ubocznych przy tym samym efekcie jak Retatrutide. Optymistycznie myślę, że populacyjnie to przyniesie lepsze skutki niż obecne metody leczenia otyłości.
  • Odpowiedz
@bzyku95 fatalna rada dla kogoś, kto chce schudnąć. Te rzeczy będą zajebiście niezdrowe, dużo nasyconych kwasów tłuszczowych i cukru, mało witamin i składników mineralnych, prosta droga do problemów z hormonami itp. Grubas zje małe porcje takiego syfu, szybko nabije dzienne zapotrzebowanie kaloryczne a dalej będzie głodny bo to dziadoskie, bezwartościowe żarcie, potem się naje bardziej, bo będzie miał ssanie i w efekcie przytyje bardziej.
  • Odpowiedz
@kujukuju: wiadomo, człowiek na takiej diecie będzie niedożywiony, mimo tego że kicha pełna

ja tylko mówię, że nie trzeba rezygnować ze wszystkiego żeby chudnąć, dalej można jeść normalnie, nawet niezdrowo ktoś by powiedział, tylko mniejsze porcje i tyle

do tego witaminy i składniki mineralne i tak warto suplementować
  • Odpowiedz