Wpis z mikrobloga

Pytacie lasek na pierwszej randce czego szuka - czy interesuje ją związek czy tylko ons/fwb? A jeśli tak to jak? Czy nawet jeśli was interesuje tylko s--s to nie zdradzacie swoich zamiarów?
#tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistejk: nie xDD w ogole przez to nie lubie tindera, ze laska nagle mi wyjezdza z pytaniem czego szukam, no nie wiem wygladam na normalnego chłopa, nie zapraszam Cie na chate na 1sze spotkanie to chyba zwiazku nie?

Czy nawet jeśli was interesuje tylko s--s to nie zdradzacie swoich zamiarów?

raz zaprosiłem laske na masaz, a ona twierdzila ze to nie jest dwuznaczne haha
  • Odpowiedz
Ludzie mają tendencję do robienia rozmowy kwalifikacyjnej na radkach... wiocha że aż odrzuca. Rozmawiam, słucham, obserwuję. Wszystko "widać, słychać i czuć".


@kosmita: też tak uważam, jak oboje mamy ten sam język natywny to uważam, że wszystkie można się dowiedzieć nie zadawajac z dpy pytania czy jestem wierzacy xD
  • Odpowiedz
@mistejk: small talk... naturalnie, neutralnie i spontanicznie.

Umawiam się w specyficznych miejscach, proponuję konkretne lokale i czas. Zwykle jest to miejsce gdzie jest kilka rodzajów kawy, gorące/mrożone, czekolada, jakieś słodkie p--------y. Do tego spokój, brak tłoku, zacieniony ogródek. Czasem startuję z górnego "C", zbieram laskę z miasta i jedziemy gdzieś.. co wymaga wcześniejszego zorganizowania i uzgodnienia z nią... ale zostawmy to.

Możesz zacząć rozmowę od czegokolwiek. Pogoda, gorąco, jak spędza wakacje. Nie czy już była na urlopie, nie czy woli to czy tamto, tylko otwarte pytania, na które odpowiedź nie sprowadza się do prostego "tak/nie". Np. powie, że była nad morzem z psiapsiami i jeszcze planuje jechać w góry... Pytasz co na miejscu jej się podobało, w dzień, wieczorami. Wiesz jak spędza czas, z kim, czy szlaja się po klubach, czy była tam z facetem, czy woli pole namiotowe, schronisko czy 5 gwiazdkowy hotel. Powiedzmy że powie że była ze znajomymi i dzieciakami gdzieś... możesz pokierować rozmowę i wyczuć czy lubi dzieciaki czy ją wkurzają. To masa informacji o
  • Odpowiedz
@mistejk: bo obawiasz się porównań i niespełnienia oczekiwań.

Dla mnie to normalne pytania, o ile widzę że jest otwarta na rozmowę i na mnie. Co może odpowiedzieć? Że spodobał jej się twój głos przez telefon, albo że lubi gości którzy jeżdżą BMW, albo że spodobały jej się twoje oczy czy zdjęcie z gór. Albo że odpowiadają jej goście, którzy "są ogarnięci i zaradni" czytaj mają hajs na jej zabawy. Albo
  • Odpowiedz
@mistejk: poza tym... ja chodzę na randkę sprawdzić czy daje sygnały zainteresowania, jeśli tak, to te pierdu-pierdu o wakacjach jest całkiem niezłym punktem wyjścia do propozycji np, wyskoczenia w weekend gdzieś nad wodę. Może tylko na plażę, a może na miejscu okazać się że coś więcej. A może do kina albo na spacer. A jak jest gadanie o dupie maryni... to mnie szkoda czasu i do niczego to raczej nie
  • Odpowiedz
Rzeczy, na które zwracają uwagę normalne zdrowe kobiety w czasie każdej rozmowy z każdym facetem:


@kosmita: ( ͡ ͜ʖ ͡) ta higiena na koncu to jak opis żula, wszystko sie zgadza xd
  • Odpowiedz