Wpis z mikrobloga

Szykuje się jedna z największych dram z udziałem transa. Szybkie przedstawienie postaci: chłop po prawej (Chris) 2 lata po założeniu rodziny i spłodzeniu syna porzuca swoją rodzinę na rzecz odkrywania samego siebie i zaczyna łykać hormony by poczuć się kobietą.

Co się okazało po kolejnych 2 latach? A no, że chłop porzucił swoją rodzinę by urabiać małolatów przez czat stosując dwuznaczne teksty i żarciki. Wyfarinowany grooming na plecach największego youtubera na planecie?

#mrbeast #youtube #lgbt #lewackalogika #bekazpodludzi
Ch0senIndygo - Szykuje się jedna z największych dram z udziałem transa. Szybkie przed...

źródło: mrbeast

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Ch0senIndygo taki to wielki jutruber, że pierwszy raz się o nim dowiedziałem w tym tygodniu i to tylko dlatego że długo scrollowalem feed, zaciekawił mnie filmik o tym jak budował domy gdzieś na Jamajce, i #!$%@? mnie że typ ma 300mln subow, a nawet nie wiem kto to, a na jutubie spędzam pewnie średnio 4-5h dziennie
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: bo na swoim feed dostaniesz geotaging filmów, które są popularne w kraju z którego oglądasz YT ale widać spędzając te 4-5h na platformie nadal nie rozumiesz jej mechanizmów.
odpal sobie US VPN i wbij tam niezalogowany, o dziwo nie znajdziesz ani jednego filmiku twórcy z PL na głównej. Do tego jeżeli masz włączoną historię YT to będziesz dostawał feed tego co bardziej pod Ciebie będzie podchodziło (oglądasz filmy o
  • Odpowiedz
taki to wielki jutruber, że pierwszy raz się o nim dowiedziałem w tym tygodniu


Brawo, jaki ty jesteś wyjątkowy, fajnie że się tym z nami dzielisz xD
  • Odpowiedz