Wpis z mikrobloga

nie ma pustego cv. Jest kosmetologiem i z tego co widziałem, to dobre parę lat się tym zajmuje.


@smilealittlebit: aha to spoko, faktycznie ma kompetencje do bycia asystentką premiera XDDD
  • Odpowiedz
@Gumaa: a kto powiedział, że ma kompetencje do bycia asystentką SPOŁECZNĄ premiera?

Prostuje manipulacje OPa o pustym CV - nie jest puste. Puste to ma np Bosak, bo ANI JEDNEGO DNIA nie przepracował w normalnej pracy. Ta pani jest przedsiębiorcą i pracowała na normalnej umowie o pracę, w normalnej pracy.

Nie widzisz różnicy? Prostowanie manipulacji =/= aprobata nominacji na asystentkę społeczną

Cytując kolejnego ułoma @z-a-k - „ja #!$%@? ludzie”
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: spoko jestes tzw koronnym elektoratem, boli ale musisz klepac i tak, co by sie nie dzialo chocby na łeb nasrali, wiecznie usmiechniety jak i usmiechnieta polska. wszystko jasne, bez odbioru bo nie masz nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
Ani nie ma roznegliżowanych fotek (chociaż rozumiem, że takie zdjęcie jak powyżej u incela z wykopu powoduje erekcje),


@smilealittlebit: mów co chcesz ale to zdjęcie ma taki vibe agencji towarzyskiej

ani nie ma pustego cv. Jest kosmetologiem i z tego co widziałem, to dobre parę lat się tym zajmuje.


@smilealittlebit: no to niezła kompetencja, paznokcie mu zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz