Wpis z mikrobloga

@Wilczynski: Ani nie ma roznegliżowanych fotek (chociaż rozumiem, że takie zdjęcie jak powyżej u incela z wykopu powoduje erekcje), ani nie ma pustego cv. Jest kosmetologiem i z tego co widziałem, to dobre parę lat się tym zajmuje.

Inna kwestia to dlaczego została asystentką społeczną Tuska. Ale twój komentarz to manipulacja.
  • Odpowiedz
  • 22
@smilealittlebit: Przepraszam. Nie ma puseg cv. Zwaracm honor. Myła włosy i obcinała paznokcie. To zmienia postać rzeczy. Jest to typowe fachowe przygotowanie do pracy asystenta premiera kraju.
Ale mi pocisnąłeś po tym incelu. Jednocześnie jestem ciekaw jakbyś zareagował jakby taką lalę wziął Kaczyński.
  • Odpowiedz
@DrFaithless: ja mam nadzieję, że was wszystkich wywiozą na roboty do Niemiec i już z nich nie wrócicie () ale ja bym się wtedy uśmiechał od ucha do ucha
  • Odpowiedz
@Wilczynski: ale to ty sobie wystawiasz świadectwo pisząc, że zdjęcie w normalnym ubraniu jest „roznegliżowane”, więc to nie ja ciebie nazywam incelem. To ty się w ten sposób przedstawiasz. xD

„myła włosy” - nie wiesz czym się zajmuje kosmetolog? Nic dziwnego, że takie zdjęcia powodują pobudzenie twojej kuśki xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: Co prawda "działała" to słowo na wyrost, bo nic nie wyskakuje. Raczej właściwe słowo to "członek". Nie mniej jestem za obniżką podatków, zatem należy powiedzieć pięknej Ukraińce to, co kiedyś powiedziano Pani Walewskiej zachęcając ją do dania dupy Napoleonowi.
"Zamknij oczy i myśl o Polsce".
  • Odpowiedz