Wpis z mikrobloga

@thorgoth: najgorzej jak przychodzą młodzieńcy po studiach i chcą zarabiać 4-5k netto czyli ledwo co powyżej minimalnej
xD
"seryjny przedsiębiorca"
xDDDD
  • Odpowiedz
@thorgoth: Co to jest za praca myjka drukarek? Nie ma takiej roboty nawet () to drukarze czyszczą pod koniec dnia pracy jako ostatnie ze swoich obowiązków, a poza tym o co tym boonerom chodzi? No wiadomo wszyscy mieliby rypać po 1,50 zł/h a najlepiej to za darmo na początek, bo jak młody śmie śmieć mieć normalną wypłate by mogl sie rozwijac? A potem wielkie zdziwienie, że
  • Odpowiedz
Jezu jakby te 4-5k to jakieś kokosy. Ten typ z pełną świadomością pisze takie rzeczy, żeby ściągnąć na siebie uwagę. Pisał takie wysrywy na linkedknie to jeszcze pewnie to przeszło. Jak wylazł na tt, to go tam porządnie wyjaśniają
  • Odpowiedz
@thorgoth: typek robi zasięgi na pseudokontrowersyjnych / viralowych treściach i jak widać świetnie mu to wychodzi skoro widzę go nawet na Wykopie. Ludzie sie oburzają, ale skomentują jego post (nieważne o jakiej treści) i tak to leci.
  • Odpowiedz
@thorgoth: No tak, bo jak młodzi idą do pracy na młodszego/mida specjaliste to powinni dostawać najniższą bo przecież nic nie potrafią xD

Skoro studia są tak gówno warte to po kiego #!$%@? w 80-90% biurówki wymagają wyższego. Żeby zarabiać minimalną?
Ten pałka to dzban jakich mało
  • Odpowiedz
@thorgoth: przypomniało mi się jak w 2018 szukałem pracy, a gość w jednym biurze projektowym, gdzie powiedziałem 2,5k na start zaczął mi płakać że na początku to on tam 700 zł zarabiał xD Kij z tym ile to lat temu było xD
  • Odpowiedz