Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, protestujący za Palestyną to pokojowi demonstranci.
Rozumiem nie lubić Natanyahu i krytykować Izrael za to co robi, ale palić amerykańską flagę przed Kapitolem podczas przemówienia Natanyahu to jasny znak, że coś jest z tymi ludźmi nie tak.
Biega jakiś imigrant z flagą obcego państwa i pali flagę państwa w którym żyje. Łapać i deportować gdziekolwiek, nawet na środek morza.
#usa #izrael #wojna #palestyna
Pshemeck - Pamiętajcie, protestujący za Palestyną to pokojowi demonstranci.
Rozumiem ...

źródło: xxx

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 36
@morgiel: Nie przeklinają, mają flagi organizacji terrorystycznych i hasła mówiące o ostatecznym rozwiązaniu. Jeśli uważasz że to normalne, jesteś takim samym psychicznie chorym człowiekiem jak zwolennicy hamasu i hezbollahu oraz isis
  • Odpowiedz
@Pshemeck: kolejny przekabacony przez dj racemixera XD przykre że wierzysz w te brednie o byciu "cywilizowanym" kiedy mamy do czynienia ze zwykłą destabilizacją i niszczeniem krajów arabskich, Izrael powinien zostać WYKLUCZONY i tak jak Rosja uznany za państwo terrorystyczne jeśli się to nie stanie to wszystkie te gadki o "demokracji" "pokoju" jakie niesie szeroko pojęty zachód są nic nie wartymi mrzonkami używanymi w makiaveliczny sposób w imie interesu korporacyjnego.
  • Odpowiedz
  • 6
@morgiel: Gdzie ja pisałem coś o byciu cywilizowanym? Przekabacony? Racemixera? XD? Człowieku, ja nie mam 20 lat i nie czerpię wiedzy z mediów społecznościowych albo z YT. Nie znam się wybitnie, ale kilkanaście książek w życiu o temacie bliskowschodnim przeczytałem, i wysłuchałem wiele godzin prelekcji.
Izrael powinien zmienić rząd i oddać ziemie zagrabione na zachodnim brzegu. Palestyna musi pozbyć się Hamasu i rozpisać wybory, bo od czasu ostatnich Hamas nie
  • Odpowiedz
  • 4
@Aster1981: Skoro "burn that shit" i nie pasuje im ta flaga, to czemu tam są? Nikt im w USA nie każe mieszkać. Z policją się ścierają co jakiś czas. Flag Hamasu ISIS i Hezbollahu nie skomentujesz oczywiście?
  • Odpowiedz
@Pshemeck: ja też nie jestem hamaso fanem to terroryści i psychole ale uważam tylko że jest pewna nierówność pomiędzy Izraelem i Palestyną, Palestyńczycy nie są święci ale są zapędzonym do rogu narodem i nawet w czasie pokoju byli wypędzani z własnych mieszkań więc nie nie jest prawdą że mają jakiś wybór, przecież organizowali się pokojowo i zgłaszali nierówności do ONZ coś to zmieniło?
PS: mało mnie obchodzi kim jesteś i
  • Odpowiedz
  • 3
@morgiel:

na przyszłość daruj sobie te implikacje że twój rozmówca nic nie wie, to niegrzeczne i niepotrzebne

kolejny przekabacony przez dj racemixera XD


Ty też daruj sobie swoje osobiste wycieczki, bo to niegrzeczne i niepotrzebne
  • Odpowiedz