Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to źle jeśli sponsoruje kobiety i nie chce nic w zamian poza towarzystwem? I tak rynek jest już zepsuty a ja jestem tak samotny, że chętnie zasponsoruje jakiś obiad, drinki czy wyjazd żeby tylko spędzić wspólnie czas no i pokazać się publicznie z kobietą. Dla mnie to namiastka normalnego życia i cope dla mojego mózgu, że wszystko jest okej i prowadzę normalne życie jak każdy. Sam np. bym nigdy nie poszedł do klubokawiarni a tak mogę udawać, że przyszedłem ze swoją kobietą i czuje się lepiej. W zamian nie chce seksu bo #libido na zero + #depresja. Jestem tak samotny, że fajnie by też było mieć jakiegoś kumpla do piwa ale wiecie jak to jest - nic nie zastąpi towarzystwa kobiety a poza tym raczej nikt nie chciałby się kumplować ze mną bo każdy baby szuka a nie kolegi do pogadania.

#samotnosc #przegryw #feels #blackpill #tinder #sponsoring



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: no to musisz być w dużej desperacji , jakiś duży wyjatek z ciebie bo ja np szukam choćby osoby z którą można gdzieś wyjść gdziekolwiek i nikt się nie "rzuca" , żeby gdzieś wyjść mimo że się mowi że kobiety mają łatwo i nie muszą nawet szukać
  • Odpowiedz