Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Muszę jak najszybciej opuścić obecne miejsce zamieszkania ze względu na toksyczną rodzinę. Planuję wyjechać za granicę ale póki co trzyma mnie w moim mieście trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy u pracodawcy. Na emigracji będzie mi potrzebne udokumentowane doświadczenie w zawodzie a więc i świadectwo pracy się przyda, toteż chciałbym te sprawę doprowadzić do końca zamiast ot tak się ulotnić. Co do skrócenia okresu wypowiedzenia to nie liczylbym na to ze względu na nawał pracy obecnie w firmie, może się uda ale na pewno nie zejdą do tygodnia czy dwóch. I tu pojawia się moje pytanie: Gdzie szukać zakwaterowania na 2-3 miesiące w mieście lub okolicach? Bo wątpię że ktoś się zgodzi wynająć mieszkanie na tak krótki okres czasu. Zależy mi na spokoju bo po tych wszystkich inbach w domu mam straszny mętlik w głowie a chciałbym się skupić na przygotowaniach do wyjazdu i wszystko sobie poukładać. Zatem preferował bym bardziej mieszkanie niż pokój a już na pewno nie żadne zatloczone kwatery robotnicze z pijacymi Ukraińcami za ścianą. Hotel na pewno wyjdzie za drogo i zastanawiam się czy jest jakieś inne wyjście dla mnie, żeby te 2-3 miesiące sobie spokojnie gdzieś pomieszkać.

#przeprowadzka #niewiemjaktootagowac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim skoro tyle lat wytrzymales, to 2 miesiace cie nie zbawia xD
No i to wystarczajacy czas, by urzadzic im dostateczne pieklo na ziemi, pieknym za nadobne, a moze i nawet do przewrocenia szali na swoja strone!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim są wakacje, więc (o ile nie mieszkasz w lokalizacji turystycznej, albo w bardzo małym mieście) spokojnie znajdziesz jakiegoś studenta, który szuka kogoś na jego miejsce do końca września.
  • Odpowiedz