Wpis z mikrobloga

A jak tam podział na płeć?


@pianinka: Większość przemocy fizycznej czarni mężczyźni, przemocy psychicznej- czarne kobiety. Nie daj sobie wmówić tej wojny płci przez mizoginów i feministki.
  • Odpowiedz
@slawomirus: Biali najpierw robią wszystko żeby mniejszości w USA były biedne i żeby popadali w przestępczą działalność, a potem biorą statystyki i sobie nimi żonglują bez zrozumienia xDDDD Jakby to samo robiono z Polakami to Polacy dokonywaliby większej liczby przestępstw niż inne etniczności. No ale czego ja oczekują od rasistów, myślenia? Chęci weryfikacji informacji? xD
  • Odpowiedz
@slawomirus: to nie mit tylko stara prawda a po skandalach i akcjach typu BLM umocnili sie w przekonaniu że kolor czarny daje im większy immunitet na recydywy więc recydywy sie zwiększyły.. stąd też nie jest już 52% tylko wzrost na 64% lub więcej bo nie wszystko jest monitorowane jak wcześniej... tak bardziej przymykają oczy na pewne fakty w usa.
Jak masowe kradzieże. Stąd też w dużych miastach pustoszeją sklepy przy
  • Odpowiedz
@Wykipruje: haha a wiesz że miałem dokładnie to napisać i dodać foty czarnych kryminalistów co mieli white napisane na dowodzie, ale już sobie darowałem. :D
  • Odpowiedz
@pianinka: oj tam, to niepodobna o to pytać. Jeszcze by wyszło, że ~9x% brutalnych przestępstw jest popełnionych przez niecałe 50% obywateli płci wiadomej, ale z tego wnioski nie są tak fajne jak z dyskusji o kolorze skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Biali najpierw robią wszystko żeby mniejszości w USA były biedne


@szybki_zuk: Tak, tak, te liczne programy socjalne, akcje afrimatywne, parytety dla czarnych na uczelniach, stypendia tylko dla czarnych, to wszystko, żeby ich zmusić do popełniania przestępstw xD
Przyjeżdża bezzębny Polak bez znajomości języka do USA, i w drugim pokoleniu jego dzieci to rdzenni Amerykanie, którzy normalnie pracują i nie robią syfu, a czarni przez 300 lat nie mogą się zasymilować,
  • Odpowiedz