Wpis z mikrobloga

@kosmita: a co Ty tutaj opisujesz? gdy narzeczona-studentka wprowadza się do faceta-studenta któremu mieszkanie kupili rodzice? i facet nie jest pewny czy będzie ona przestrzegać zasad jakie ustalili rodzice?

Przyjedzie godzinę później, musi nagle wyjść - nie ma problemu.

a cisza nocna w jakich godzinach? :D

Potrzebuje prywatności, chce porozmawiać z kimś przez telefon bez mojej obecności, spotkać się kimś itd - nie
SpalaczBenzyny - @kosmita: a co Ty tutaj opisujesz? gdy narzeczona-studentka wprowadz...

źródło: d79ca488ab43392a6bb77aa0c5a04e1cee48fe823def6b419f2f8baf7c512b70

Pobierz
  • Odpowiedz
@kosmita: to trzeci wpis, tak?
Rzuciłem okiem i od razu chciało mi się śmiać, taki odpowiednik janusza biznesu w związkach z kobietą. Idealnie podsumował mem @SpalaczBenzyny

Tak swoją drogą, mam wrażenie że albo przyjąłeś rolę bardzo specyficznego trolla albo jesteś po prostu psychopatą. I nie piszę tego słowa w formie wyzwiska
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: te trzy wpisy zaczęły się od odpowiedzi na komentarz pod czyimś anonimowym postem - nie odpisałem komentarzem, a zrobiłem wysryw. Potem ktoś zapytał o coś więcej w komentarzu i podobnie. Nie chcesz, nie czytasz, nie ma problemu.

Przychodzisz, rzucasz swoją opinią, wychodzi że tak średnio masz argumenty co do treści wpisu, walisz ad personam.

¯\(ツ)/¯ I to ja jestem tu nienormalny.

Jak w podobny sposób traktujesz ludzi w swoim
  • Odpowiedz
walisz ad personam


@kosmita: szczerze, to (biorąc pod uwagę inne wpisy i komentarze) nawet nie ad personam tylko poważnie czuje się od Ciebie taki vibe psycho/socjopaty.

Tu można się rozpisywać linijka po linijce, naprawdę długo żeby te myśli jasno wyrazić, ale nie bardzo widzę w tym cel.
Przede wszystkim, ty jesteś absolutnie przekonany o swojej wizji "związku", a kiedy ktoś zwróci na to uwagę to odwracasz kota ogonem słowami "jestem
  • Odpowiedz
zagrywki nie ruszają


@kosmita: no właśnie chodzi o to, że Ty w takim a nie innym postepowaniu widzisz jakieś tam zagrywki, że niby druga osoba ma jakiś cel i go realizuje ale nie z Tobą te numery i zawczasu potrafisz rozpoznać te niecne zamiary i się im przeciwstawić,

to też te vibe o którym pisze
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: tak, staram się rozpoznawać osoby konfliktowe i nie wchodzić z nimi w relacje intymne. To nie jest specjalnie trudne.

Argumentujesz używając dość prymitywnych tricków erystycznych. "jak baba będzie chciała coś tam to zrobisz coś tam więc jesteś zjebem". Jedno założenie, drugie założenie i konkluzja, która ma dowodzić... no właśnie czego?

Choćbyś był Miss Universum - wstałbym od stolika i nie byłoby szans na żadną relację.
  • Odpowiedz
"Teraz możecie mnie ukrzyżować, lata mi to koło buta."

Skoro ci to lata to po co rozpisujesz się w już trzecim poście? Trollujesz dla frajdy?
  • Odpowiedz