Wpis z mikrobloga

Senior spadkowicze - jaki był plan? Gotówka na lokatę 6-7proc i kredycik 2 pro po kullen? I co? 3 lata analiz, bycie krok przed wszystkimi I okazało się że po kullen to waldek w was wjechal.

Teraz zostaje plakanie "ojej, rynek mi psujo! Jak tak mozna?! Kredyt 0 procent?!?!". Ja sie pytam gdzie byliscie ludzie rok temu xD pamietam otwieranie szampana i bal, ze wreszcie wygraliscie... ha tfu na was

Powiem tylko ze wspolczuje przecietnemu robakowi, ktory zaczyna szukac mieszkania na tym r--------m rynku. Ale wam nie ma co wspolczuc - byliscie w dupie, ktos spuscil wam line z boskich kalesonow i c---a, nie skorzystaliscie.
#nieruchomosci
Kutafonix215 - Senior spadkowicze - jaki był plan? Gotówka na lokatę 6-7proc i kredyc...

źródło: 1000007411

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Kutafonix215: ostatni będą pierwszymi!Jeszcze sobie pomieszkaj na "swoim" rok może dwa - wykupimy Cię jak wjedzie kryzys.
(σ ͜ʖσ)

A nie czekaj, wtedy państwo wyratuje wszystkich z podatkow albo dodrukuje.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

PS: Starałem się zrobić śliski komentarz pod spadkowiczow jak i wzrostowiczow, jak Hołek dzisiaj ( ͡°
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: a kiedy w Polsce nie był r-------y rynek? Przejrzyj sobie dawniejsze ceny nieruchomości. Zobacz ile dawniej ludzie w Polsce zarabiali. Przeanalizuj to i proszę odpowiedz mi.

Nawet w najbogatszym państwie europejskim (Szwajcaria) znakomita większość młodych wynajmuje nieruchomość. Gdzie niby jest ten raj na ziemi i można sobie w przyzwoitej cenie kupić nieruchomość?
  • Odpowiedz