Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #stopcham #stopagresjidrogowej

Tak, doniosłem na cwaniaczka, który wyprzedził mnie w zabudowanym na podwójnej ciągłej przy znaku z zakazem wyprzedzania. Tak, zgarnie za to 1000 zł mandatu plus punkty karne.

"Szanowni Państwo Informujemy , że e-mail został przekazany do właściwej jednostki Policji. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, nr sprawy... "


Dziękuje bardzo Panie sierżancie sztabowy. Polecam się na przyszłość i proszę spodziewać się więcej nagrań! :)
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak, doniosłem na cwaniaczka, który wyprzedził mnie w zabudowanym na podwójnej ciągłej przy znaku z zakazem wyprzedzania.


@dowujawafla: I naturalnie masz pewność, że na tylnej kanapie nie leżało jego dziecko, a on nie jechał z nim na SOR?
  • Odpowiedz
I naturalnie masz pewność, że na tylnej kanapie nie leżało jego dziecko, a on nie jechał z nim na SOR?


@Tja88: Jaką masz pewność, że typ będący w stresie, wyprzedzając na przejściu nie zabije zdrowego dziecka albo dramatyzując całej rodziny lecąc na czołówkę. Bo co jego ból jest większy niż mój? Od wożenia chorych i ciężarnych są karetki, a nie niedoświadczeni randomowi kierujący, będący pod wpływem stresu.
Co więcej, z
  • Odpowiedz
Jaką masz pewność, że typ będący w stresie, wyprzedzając na przejściu nie zabije zdrowego dziecka albo dramatyzując całej rodziny lecąc na czołówkę.


@niki_niki: Masz dziecko? Już cię widzę, jak jedziesz z nim na SOR zgodnie z przepisami. 50 km/h, obowiązkowe zatrzymanie na zielonej strzałce. Obserwuję, że sami janusze-teoretycy tu siedzą.
  • Odpowiedz
@Tja88: Doczytałeś całość? W szczególności ostatnie zdanie.

I jeszcze jedno, naturalnie gdyby musiał doświadczyć takiej sytuacji gdzie wiózłbym moje dziecko, to przyjąłbym każdy mandat, łącznie z utratą prawka, jeśli to byłaby jedyna cena za ratowanie swojego dziecka.
  • Odpowiedz
  • 20
@Tja88 Dobra, a teraz powiedz szczerze - serio jesteś tak empatyczny, że bierzesz pod uwagę bliską zeru szanse, że tam było dziecko jadące na SOR, czy po prostu lubisz z---------ć i irytuje cie, że ktoś to zgłasza?
  • Odpowiedz
@dowujawafla: Lubię z---------ć, choć jakaś podwójna linia, to tylko w korku, jak 10 m dalej zaczyna się pusty pas do lewoskrętu. Rozsądnie, bez stworzenia zagrożenia. Jednocześnie nie lubię donosicieli. Gdyby tam była sytuacja, że mało kogoś nie potrącił, to w porządku, ale zgłaszanie dla zgłaszania, to mentalny komunizm i naprawdę trzeba nie mieć własnego życia, żeby takim czymś jeszcze się publicznie po fakcie chwalić.
  • Odpowiedz