Wpis z mikrobloga

Mirki, mam trochę podobny casus jak @kuladisco z https://wykop.pl/wpis/76167925/czolem-mirki-prosba-o-opinie-jakosci-wykonanej-prz
Czyli komentarz co do pracy stolarza. Meble na wymiar do dwóch łazienek, płyta MDF + fornir lakierowany dąb/orzech (ciemniejszy dąb, jaśniejszy orzech).

Pierwsze co rzuca się w oczy to uszkodzenia. Nie wiem jak oni to montowali, ale jest całkiem sporo rys i ubytków. Chyba jakiś słaby lakier musiał byś zastosowany, albo niezdarnie to montowali. Na pierwszy rzut oka wygląda to wszystko nieźle, ale jak zacząłem się przyglądać to zaczęło to robić coraz gorsze wrażenie.

Link do zdjęć: https://1drv.ms/f/s!AqKmtUdVw-yW_Eayy8smL5_N2agC?e=oyxdKr

Da się to jakoś naprawić, czy po prostu tego nie akceptować? Dodam tylko, że i tak drogo sobie policzył i miał opóźnienie.

#remontujzwykopem #stolarstwo #kuchnia #wykonczenia #mieszkanie #remont #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
Ja bym się wkurzyła jakbym zapłaciła za meble a daliby mi z takimi "niedoróbkami", rysami itp. Tak w ogóle to zamówiłam za tysiaka meble i nie mają skaz. Muszą wytrzymać kilka miesiecy. Wizualnie super. A tutaj gruba kasa i jakieś ubytki.
  • Odpowiedz
@Lempek: jak tak łatwo odpryski się robią to pomyśl np. Ze twoje dziecko rzuci zabawką albo będzie się bawić autkami i szorować po powierzchniach. Jak to po miesiącu będzie wyglądać. Albo tobie czy twojej partnerce coś spadnie i uderzy w któryś z mebli.
  • Odpowiedz
@Lempek no co mam ci powiedzieć... Średnio to wygląda. Komuś zabrakło kasy na porządne zabezpieczenie towaru w transporcie. Są dwie opcje. Albo wszystko #!$%@? folią stretch lub bąbelkową co osobiście mi się nie podoba (masa śmieci )albo tak jak ja kupujesz dużo tanich mat do jogi i masz wielorazową miękka przekładkę między warstwy, która jeszcze zapobiega ślizganiu się materiału.
Ale wracając do twoich mebli. Każde z tych uszkodzeń da się naprawić.
  • Odpowiedz
  • 0
@MOSKITek: no niby było jakoś zabezpieczone (dodałem do katalogu jeszcze zdjęcia z transportu, powinny zaraz się zuploadować), wiec podejrzewam, że może to kwestia montażu...
  • Odpowiedz