Wpis z mikrobloga

  • 3
@zmarnowany_czas: Po prostu was piecze że Trump pomimo wieku potrafi się wypowiedzieć z sensem, nie potrzebuje on pampersa i kogoś pokroju harrisowej żeby trzymała go za rączkę, demokraci próbowali go uwalić na wszelkie sposoby, nawet posuwając się do próby zamachu, piecze was zajebistość Donalda i taka jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epicko: Bardziej mnie interesują te typy co były ekstra mocno po środku i mówiły że oba dziadki są za stare ale jednak Trump. Jakie teraz zrobią salto żeby zgonić już nie na wiek ale coś innego xD
  • Odpowiedz
Trump pomimo wieku potrafi się wypowiedzieć z sensem


@epicko: co #!$%@?? W jakiej alternatywnej rzeczywistości? Przecież on od paru lat jest słynny z postępującej demencji, tak od rzeczy #!$%@? co chwilę, jakby nawet nie wiedział gdzie się znajduje xD Widać jego fani też mają demencję, skoro tego nie pamiętają xD
  • Odpowiedz
nie no, żałośni jesteście, teraz lewacka część świata będzie doszukiwać się pampersa w gaciach Trumpa XDDD?


@Nygas232: Mój przedmówca zaczął od imputowania, że Biden nosi pampersy. Odpowiedziałem humorystycznie na wyraźnie humorystyczny komentarz.

Moja rada dla Ciebie, jak wyjmiesz od czasu do czasu głowę z odbytu to Ci wyjdzie na dobre, a i świerzego powietrza złapiesz. Przyrównywanie czyjegoś pojedyńczego i humorystycznego wpisu do opini całej "lewackiej części świata" brzmi jakbyś sobie
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: wiek jako liczba nigdy nikomu nie przeszkadzał. Przeszkadzało to co idzie za tym wiekiem, czyli mniejsza sprawność fizyczna i umysłowa. Trump jak był krzykliwym psycholem, tak nadal nim jest. Bidenowi się mocno pogorszyło od początku kadencji.
  • Odpowiedz
wiek jako liczba nigdy nikomu nie przeszkadzał.


Oczywiście, że przeszkadzał. I to wielu osobom.

Przeszkadzało to co idzie za tym wiekiem, czyli mniejsza sprawność fizyczna i umysłowa.


U
  • Odpowiedz
U Trumpa tej sprawności nie ma od lat


@zmarnowany_czas: jest. To, że #!$%@? kocopoły, nie zmienia faktu, że dalej jest w stanie je #!$%@?ć. Biden to już tak średnio.

oczywiście, że się pogorszyło i dobrze, że zrezygnował, bo otępienie starcze jest u niego wyraźne.

Takie oczywiste, że nawet na wykopie gadali jak to złe prawaki pomawiają bidena, że manipulacja, że Joe
  • Odpowiedz