Wpis z mikrobloga

@Marysiabaton bo mam dwa koty i chciałem pieska, który jest przebadany i charakteryzuje się dobrymi relacjami z innymi zwierzętami. Ciężko by mi było wprowadzić psa po przejściach w tym momencie.
  • Odpowiedz
w schronach też są pieseły bardzo przyjazne innym, tylko trzeba poszukać


@Marysiabaton: Tia, mój poprzedni pies był brany jako super przyjazny. Z czasem wyszło, że nienawidzi 100% kotów, 50% psów i losowych ludzi na ulicy. Bierzesz rasowego z hodowli i masz właściwie gwarantowany charakter.
  • Odpowiedz
@L3gion: mój był ze schronu i jest super łagodny, kocha wszystkie zwierzaki i ludzi i jest jedynym psem, który dogaduje się z rąbniętym psem koleżanki. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marysiabaton: To, że psy ze schroniska to loteria. Jeden będzie normalny, drugi lękliwy a trzeci wpadnie w szał, bo triggeruje go widok patelni którą dostawał w łeb za szczenięcych lat. Psy z dobrych hodowli są badane, szkolone, przyzwyczajane do ludzi / zwierząt i wydawane jako stworzenia poprawnie funkcjonujące w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: fajny
Znając te rasę to mogę Cie zapewnić, że będzie Twojm najlepszym przyjaciel oraz każdy kto odwiedzi Ci bądź spotka z nim na ulicy będzie także jego najlepszym przyjacielem. Labradory potrafią mieć bardzo dużo najlepszych przyjaciół
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: powiedz, każdy pewnie do niego łapy wyciaga, jak reagujesz? dajesz głaskać obcym czy stanowczo mówisz, żeby się o d j e b a l i? mam jacka rasela 4 msc i codziennie muszę przynajmniej 5 osobom zwrócić uwage, żeby nie dotykali mi psa, a na niektórych dodatkowo warknąć bo udają ze nie słyszą mojej prośba o niedotykaniu psy. byłem ostatnio na campingu to tam był totalny armagedon, codziennie musiałem
  • Odpowiedz