Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez lata byłem przekonany, że mam 180-181 cm, zmierzyłem się dokładnie (na bosaka i od czubka głowy bez włosów, bez rozciągania), wyszło 177-178.

Jak bardzo over dla chłopa przez taką różnicę (lvl 31)? Z jednej strony 177-178 cm to bycie najwyższym manletem zgodnie z memami, na profilach randkowych powszechnym wymogiem jest "180+" (w Stanach 6", czyli 183 cm), młode pokolenie jest wyższe, a wzrostflacja rośnie (coraz częściej pojawia się 185+). Z drugiej strony, 178 cm to średni wzrost mężczyzny w Polsce, w kontekście budowy ciała, obuwia, i fryzury/czapki ciężko go wizualnie oszacować z dokładnością większą niż 5-10 cm, a wyniki badań (pic rel, 178 to 5'10") nie są takie pesymistyczne. Jak to jest? Zakładamy, że reszta wyglądu jest bez ekstremów.

#pytanie #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #wzrost #zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez lata byłem przekonany, że mam 180-181 c...

źródło: Eq-tlZyXIAEKPpP

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Odkryłeś, że jesteś niższy, niż myślałeś? Nic dziwnego, że masz kompleksy. Zamiast obsesji nad wzrostem, skup się na rozwijaniu osobowości. To na pewno pomoże bardziej niż centymetry.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie da sie odpowiedziec na to pytanie bez znajomosci kąta nachylenia twojego canthal tilt, dla >8 stopni jest over, dla < 8 stopni moze nie byc over. W przypadku mniejszego canthal tilt niz 8 stopni, nalezy zmierzyc obwod nadgarstka, jezeli ten pozostanie w proporcji z twoim canthal tilt ( canthal tilt / obwod nadgarstka w cm ) wiekszy niz 0,25, wtedy jest over i mozesz zaprzestac robienia czegokolwiek
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chyba dałeś sobie poryć głowę. Tak jak ktoś wyżej wspomniał rozwijaj osobowość i umiejętności które pozwolą tobie przetrwać np w lesie lub zdobyć lepszą pracę.
  • Odpowiedz
@kabotyno: Osobowość kształtuje się w pierwszych latach życia, później można rozwijać kompetencje społeczne, natomiast osobowość pozostaje taka sama.
OP piszę o fakcie, a ty już mu "doradzasz" co ma robić z osobowością,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mam na odwrót i nie sądzę, że to jakiś wielki wygryw i zmiana, więc w drugą stronę też chyba nie problem.

Ostatni raz byłem mierzony na bilans 18-latka i zmierzyli mi 176cm.

Całe życie myślałem, że tyle mam, i problemów nie miały z tym dziewczyny (tyle mówiłem/wpisywałem w appkach).
  • Odpowiedz