Wpis z mikrobloga

Jeśli w wieku nastoletnim żadna dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana jako chłopakiem, nie ma o Tobie fantazji, nie jesteś dla żadnej crushem, to znak, że it's over.

Później jest tylko trudniej. W wieku nastoletnim liczą się tylko motylki w brzuchu i nic więcej, to potem wkraczają do gry inne czynniki takie jak interesowność. Za nastoletnich czasów tego nie ma, liczy się wyłącznie hormonalny haj. Więc jeśli w tamtych (najłatwiejszych) czasach nie miało się żadnego powodzenia, to i później się nie będzie miało. #przegryw #blackpill #zwiazki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: Jest to po części prawda. Nie uwzględniasz jednak jednego faktu: Kobiety poszukują faceta, który posiada najwięcej zasobów (pieniędzy). Jeśli w życiu dorosłym dorobisz się odpowiedniej ilości mamony możesz za to poprawić wygląd i jednocześnie pokazywać, że masz te zasoby więc zainteresowanie kobiet twoją osobą może być znacznie większe niż gdy liczył się tylko hormony.
  • Odpowiedz
  • 11
@wyscrollowany: No co Ty. Za to zaprosiła sąsiadkę w wieku ponad 60 lat wraz ze swoją córką, która naprawdę jest upośledzona. Ma prawie 40 lat, nie mówi, tylko buczy, wymaga całodobowej opieki. I popatrz. Ona zaprosiła nawet kogoś takiego, a moi koledzy ze wsi mnie nie.
  • Odpowiedz
@kamil150794: szczerze to sie mylisz, sporo dziewczyn nastoletnich wybiera chlopow dlatego ze wydaje im sie ze beda zaradni w przyszlosci, bo np sa jakos inteligentni czy madrze gadaja, a pozniej one tych chlopow rzucaja jak widza ze nie przemielaja swojej wiedzy w pieniadze, ani nie daza do bycia bogatszym.

To najbardziej mnie zszokowalo ze w wieku nastoletnim sa juz tak wyrachowane, a zylem przekonaniem ze jeszcze wtedy istniala jakas naturalnosc
  • Odpowiedz
@kamil150794:

Jeśli w wieku nastoletnim żadna dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana jako chłopakiem


Nawet jak jest zainteresowana to jeszcze trzeba tak to rozegrać aby nie uciekła. Bo chętni są wszędzie a jak się jest młodym to często także głupim i naiwnym. Większość tych sytuacji gdzie do czegoś doszło wynikła z tego, że panna nie zorientowała się na czas z kim ma do czynienia i widziała to co chciała zobaczyć a gość był na tyle ogarnięty, że kuł żelazo póki
  • Odpowiedz
@kamil150794 już któryś raz wspominasz o tych kolegach więc musi cię to bardzo boleć. A co ty na to, żebyś olał kolegów i puścił to w niepamięć i się tym już nie przejmował i zaczął skupiać się na innych rzeczach ;)

To samo z resztą ludzi z twojego toksycznego środowiska :) olej toksykow i sam nie bądź toksykiem.

Co do głównego tematu to może nawet nie wiesz o tym czy jakaś
  • Odpowiedz
To najbardziej mnie zszokowalo ze w wieku nastoletnim sa juz tak wyrachowane, a zylem przekonaniem ze jeszcze wtedy istniala jakas naturalnosc wsrod kobiet.


@Pavulenko: to co opisujesz, to jest szczyt naturalności, czyli zapewnienie swojemu potomkowi jak najlepszych warunków rozwoju. nic bardziej naturalnego nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@randomactsofkindness: niby tak, ale jestem czlowiekiem wychowanym w erze wmawiania mezczyznom ze istnieje cos takiego jak milosc, przez co nie umialbym byc w czyms takim. Taka wada wychowania w wierze ze istnieje dobroc milosc, wiem ze to nie naturalne ale przez ludzkie wychowanie nie potrafilbym cieszyc sie relacja z czlowiekiem ktory jest ze mna tylko dla jakis benefitow, lub udajacym cos tylko dlatego bo zapewniam komus cos XD

Poza tym
  • Odpowiedz