Wpis z mikrobloga

#tinder #s--s

W dzisiejszych czasach dla normalnie wyglądającego gościa (nie mówiąc już o przegrywach) znalezienie kogoś na Tinderze do ONS/FWB jest bardzo trudne, a nawet jak już się znajdzie FWB to po jakimś czasie dostęp do tego się kończy, prawie nieosiągalne jest mieć z 3-4 dziewczyny w rotacji na s--s (spinning plates) tak jak czytam na Redditcie na r/seduction albo jak to opowiada Alpha Male Strategies.

Może na Redditcie i YouTube kłamią lub ubarwiaja, znacie kogoś kto ma 3-4 dziewczyny w rotacji do seksu?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twelve12: daj se spokój z tymi apkami, ja mam 190+ wzrostu, dość szeroki w barach ale przeciętny ryj - raz na rok trafi mi się match 7+/10, chyba że atencjuszka która albo promuje ig albo chomikuje matche i ghostuje, reszta to same lochy które paleciakiem by trzeba było wozić, ewentualnie pomarszczona stara mamuśka, posiadaczka 6 letniego szczęścia
trzeba zacząc po prostu wychodzić do ludzi i poznawać na żywo poprzez wspólnych
  • Odpowiedz
@twelve12 @Konszachty: aplikacje randkowe można podzielić na 2 etapy : pre-covid i post-covid
Żyjemy w czasach w których przeciętna dziewczyna ma kilkaset matchy I tysiące lajkow - po prostu nastąpiła hiperinflacja wartości facetow
  • Odpowiedz
@twelve12: na reddidie jest to możliwe bo społeczeństwo w krajach zachodu ejst dużo bardziej wyzwolone i ludzie chętniej umawiają się na s--s bez zobowiązań. Ja uważam że jestem bardzo przeciętny, do tego bardzo niski i nie miałem problemu z umawianiem się na s--s z tindera i posiadaniem 3 fwb równocześnie
  • Odpowiedz