Wpis z mikrobloga

@realme7: wywalić te meble. ściany i sufity gładź położyć bez żadnych listew i ozdób. na biało najlepiej całość walnąć, uniwersalny kolor. te listwy przy podłodze to albo poprawić albo wywalić całkiem. podłoga może zostać. żyrandol też do zmiany, plus jakieś normalnie wyglądające meble, łóżko jakieś z materacem, lampka/lampki. może zamiast żyrandola być wentylator sufitowy. Do tego wiadomo wifi 5ghz w mieszkaniu.
żaluzje w okna.

Swoją drogą ile wynajęcie takiego pokoju
  • Odpowiedz
@realme7 Nie dziwię się, że rezygnują. Do powyższych komentarzy dodam jeszcze, że to coś na suficie też odstrasza. Poczytaj o homestagingu albo i zapłać komuś raz, żeby Ci coś zaprojektował. Taki pokój wynajmowałam w 2013 za 400 zł, a większość mebli była moja z ogłoszeń typu "oddam za darmo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@realme7 lampa do wymiany nawet na jakąś fancy żarówkę wiszącą na kablu. Sufit może ujdzie. sciany przemalowac na biało. Nowe włączniki i kontakty (żeby chociaż pasowały i nie wyglądały na 30 letnie. Kanapa i meble do wymiany. Najlepiej na jakąś nową rozkładaną kanapę (może narożnik) nowa szafa na wieszaki, jakaś komoda i stół ewentualnie biurko z krzesłem biurowym. Listwy przypodłogowe jakieś tanie plastikowe polecam białe do białych ścian.
  • Odpowiedz
@Szeretlek wyczyścić i przemalować na biało grzejnik, wywalić wycieraczkę, ogarnąć listwę i kable pod drzwiami tarasowymi. Ogarnąć syf na tarasie i te pomarańczowe taśmy.
  • Odpowiedz
@Szeretlek na oknach jakieś żaluzje dzień/noc chociaż. Może dodatkowego na drzwiach na dolnej szybie naklejka biały mat żeby przechodziło słońce ale żeby mniej było widać.
  • Odpowiedz
@realme7 zainwestuj tylko w fajną narzutę na tapczan, zrób lepsze zdjęcia, podkreśl sztukaterię na suficie, sprawdź opisy pokoi konkurencji. Operuj ceną, by wzbudzić zainteresowanie.

Nie kombinuj nic z zasłonami, panelami, meblami czy kolorem ścian - możesz nad tym pomyśleć podczas odświeżania pokoju po lokatorach.
  • Odpowiedz
@realme7: po pierwszym zdjęciu, #!$%@?ło mi vibem rok 2000 a odwtarzacza leci basshunter i #!$%@? metina albo bardzo tani pokój. I patrząc już na to zdjęcie, miałbym duże podejrzenia, że reszta mieszkania wygląda podobnie. A jak nie ma chętnych to zgódz się na zwierzęta tutaj zawsze jest wysoki pobyt, a za bardzo nie ma co tam #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShiroUmizake: zwierzęta? Masz na myśli kobiety? O inne zwierzęta nikt nawet nie pyta. Mam też kawalerkę - tam o koty i psy pytają, ale nie ma problemów z wynajęciem, mimo że też w kiepskim stanie . Reszta mieszkania wygląda nawet gorzej. Po prostu chyba rynek się zmienił. Nie ma studentów i ludzie wolą kawalerkę. A i podaż duża więc wybrzydzają. Czasy gdy codziennie 5 oglądaczy było już się nie wrócą...
  • Odpowiedz