Wpis z mikrobloga

  • 148
@Salido: Co w tym dziwnego? Takie życie to jak wegetacja. Nie masz dostępu do większości usług, dowodu nie wyrobisz, konta w banku nie założysz, Samochodem nie pojeździsz no chyba że masz wspólnika ale to ciężko o takiego desperata, praca tylko na czarno w jakimś januszexie, a do tego życie w ciągłym stresie i strachu przed złapaniem i dożywociem w więzieniu. Może wrócił i uznał że symbolicznie strzeli sobie w łeb
  • Odpowiedz
@winsxspl: Ale co z tych symulacji jak żadna nie uwzględnia że gość mógł strasznie schudnąć co bardzo zmieniłoby jego wygląd twarzy i również zapewniam cię że kasjerka skanująca produkty nie analizuje ludzi pod względem tego czy to jest poszukiwany Jacek Jaworek bo to nie jest coś co zaprząta umysł w pracy. Ja sam mijając ludzi nawet o tym nie myślę i gdybym go gdzieś mijał to bym nawet o tym
  • Odpowiedz
@Salido: a zwłoki w ogóle są świeże? Ja bym stawiał, że walnął sobie krótko po zabójstwach, po prostu ciała tyle czasu nie znalezion.
  • Odpowiedz
@Salido skąd info że był 3 lata za granicą? Pewnie tylko teoria. Taka teoria, żeby nie było że kompromitacja polskich służb. A pewnie siedział w PL cały czas
  • Odpowiedz
@kkecaj możesz kupić polski dowód kogoś innego ze swoim zdjęciem. Oryginalny z urzędu. Znam kogoś z kim rozmawiam regularnie co od 15 lat jest poszukiwany, ma taki właśnie dowód i prawko, na te dane od konta w banku po hipotekę w Holandii. Najpierw 4 lata bunkrował się w Polsce i ostatnie 11 w Holandii. Od 1 dnia bez przerwy pracuje i rozlicza się z podatków na te dane. Taki dowód drogi
  • Odpowiedz