Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się podoba #rozowypasek którą poznałem, byliśmy razem na dwóch spacerach i wydaję mi się, że jakaś chemia się pojawiła.
Jest tylko jeden problem. Ona jest niestety #lewaczka #alternatywka a ja "wiem co w trawie piszczy", tzn #redpill , #imigranci , #bekazlewactwa itd, ale ona mi się tak podoba, że jeszcze się nie ujawniłem i nawet trochę udaje lewacki niebieski pasek (wiem, przegryw.exe). Co robić?

#zwiazki #ankieta

Co robić?

  • Bądź uczciwy wobec siebie. Ujawnij się. 32.9% (26)
  • Zakończ tą znajomość. Przecież to lewaczka. 32.9% (26)
  • Brak ci charakteru. Lepiej już zostań tym lewakiem 34.2% (27)

Oddanych głosów: 79

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: "Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. "
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: za dużo wykopu

wiem że ciężko sb to uświadomić ale można z typiarą pogadać o tym dlaczego tede curvą jest, albo o tym czy lepiej guanciale czy pancetta do carbonary albo o garnkach le creuset albo o tym czy glenn gould robił najlepsze wykony bacha albo o tym dlaczego niekontrolowana imigracja i wojna hybrydowa sterowana z moskwy to nie to samo co humanitaryzm a potem przeorać jej dziury
  • Odpowiedz
czyli to prawda co mówią że za maską redpillucha zazwyczaj kryją się zgorzkniali i zrezygnowani bluepille xdd


@oryginalnynick209: redpill nigdy nie udawał, że jest inaczej. Poza jakimiś frustrami jak carrioner, druga strona medalu czy (zapewne) źli ludzie jak A. Tate.
  • Odpowiedz