Wpis z mikrobloga

@dzapanisko: Zawsze mnie to bawiło jak takie chude szczurki prowadzą psa myśliwskiego, tak pitbull to pies myśliwski przeznaczony do polowania, to nie jest zwykły kundel i jak taki pociągnie, to dobrze zbudowany chłop ma problemy w utrzymaniu to bydle, a co dopiero chudy seba ( ͡° ͜ʖ ͡°) te psy ogólnie powinny być dla służb, a nie cywili, bo serio jak taki chudy seba z bloku
  • Odpowiedz
@dzapanisko: Taki pies powinien być trzymany gdzieś w domu na wsi z ogrodem co najmniej pół hektara i z dobrym ogrodzeniem (najlepiej betonowym głęboko podkopanym, bo psy lubią kopać pod płotem) i zaszczepiony z certyfikatem z hodowli, że to prawdziwa rasa, a nie mieszaniec od jakiegoś janusza
  • Odpowiedz
@JasnyBanan akurat mówię to z autopsji. Skoro tak gloryfikujesz pitbule czemu nie słyszy się żeby walczyły np z mastifami i je zagryzły ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko pimpki po 3kg( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@przemek-ja: Bo nie spotkali sie jeszcze, to jest agresywna rasa psów i cholernie silna, podobnie jak amstaffy, to nie są kundelki, a śmiesznie i zarazem niebezpieczne to jest jak sie spotka chudego sebe z takim bydlakiem. Jedno pociągnięcie i seba będzie robic za latawiec, bo nie utrzyma tego psa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Przypominasz mi sasiada odemnie z bloku gdzie też myśli że jego pies to potwór i straszy ludzi, przyprowadziłem dwa mastify to tego pitbulla na rece brał xd
  • Odpowiedz
@JasnyBanan no a jakiego innego psa pitbul zaatakuje xd gdzie ty słyszałeś aby pogryzł kangala bandoga cane corso rottweilera xd masz swój świat chłopie pies tylko na niegroźne psy i koty
  • Odpowiedz
@JasnyBanan nie zdziwilbym się bo widziałem już te mityczne pitbule w akcji. Tylko tyle że się rzucają bez szans na wygraną no chyba że na mniejszego pieska i to są fakty a nie wymysły
  • Odpowiedz