Wpis z mikrobloga

  • 2
@jeden_na_dziesiec: do tego oczywiście mata i piłka taka spora, żeby stabilizację(core) trzymać. Skroluje rolki na fb w poszukiwaniu pomysłów na to czym aktualnie dysponuje, myślę że do zimy dokulam i na siłkę/crossfit zawitam :)
PanSlon - @jedenna_dziesiec: do tego oczywiście mata i piłka taka spora, żeby stabili...

źródło: IMG_7837

Pobierz
  • Odpowiedz
Też sobie wkręciłem drążek między ściany. Fajnie widać progres przy podciaganiu i chce się przez to ćwiczyć. Niestety chuop już po 30, więc liczba treningów jest ograniczona przez bóle barków po takim treningu.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: zimą na siłkę... Byle nie w styczniu xD pojawia się wówczas miliard nowych osób, ale każde z noworocznym postanowieniem. Pochodzą 2 tygodnie i w lutym na siłowni już tylko starzy bywalcy xd
  • Odpowiedz
  • 0
@WyuArtykyu: do zimy, to co mam pod ręką przestanie być wystarczające, mam wówczas trzy opcje, kupować coś tj obciązenie żeby w domowych warunkach cisnąć, pogadać z bratem żeby zabrać od niego "pół silłowni" i w garazu(sąsiadki) się oporządzić lub uderzyć do iron arena, która jest 500m ode mnie.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon ten drążek jest giga #!$%@? i zrobiony po to, żeby takie Maćki się nabierały na ten syf bo "łoo jezus ale dużo chwytów kwii lecimy"

wyjeb ten syf i samontuj zwykły, prosty drąg bo jeszcze sobie oko wybijesz tym gównem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon: na jednej śrubie? przecież to chodzi na boki skoro dół nie przykręcony.. poza tym kołek też się pewnie wyrwie. do tego trzeba jebutne śruby i kołki jakieś specjalistyczne.
Poza tym głową o sufit będziesz walił.
  • Odpowiedz