Wpis z mikrobloga

290 + 1 = 291

Tytuł: Ekspozycja
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★
ISBN: 9788380750210
Wydawnictwo: Filia
Liczba stron: 480
Nie wiem co tak na prawdę mnie podkusiło do przeczytania książki Mroza.
Ma dużo fanów ale wydaję te książki na potęgę, dobrze wiedziałem, że to nie może być nic wyjątkowego.
Ekspozycja zachęciła mnie chyba tym, że rzecz rozpoczyna się w tatrach, ale tylko rozpoczyna, bo nie byłem świadomy, że dalsza jej cześć ucieka za granicę.

A więc mamy tutaj ewidentne wzorowanie się na Danie Brownie, ktoś chyba chciał stworzyć bohatera który będzie Robertem Langdonem, Jamesem Bondem (podteksty seksualne) oraz Michaelem Scofieldem a na końcu dorzucimy do tego jeszcze wątek rzezi Wołyńskiej.

Jedyny plus to zakończenie, zarówno to, że książka się skończyła jak i drobny plot twist.

Prywatny licznik: 6/12

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
xReapeR - 290 + 1 = 291

Tytuł: Ekspozycja
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: kryminał, s...

źródło: 783740-352x500

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xReapeR: ty poważny jesteś? Książka ci się zupelnie nie podobała, jedyny plus to zakończenie (i że się skończyła), a ty dajesz 4/10? Na tym poziomie to się maturę zdaje. Jaka książka dostanie 3, 2 czy 1? Bez drugiej połowy, okładki i w języku, którego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
  • 7
@Kj5s6f2dk7s54o 1-3 jest zarezerwowane m.in dla erotyków dla mamusiek. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że istnieją książki dużo gorsze których do końca bym też nie doczytał, stąd dobrze mieć jeszcze jakiś zapas w skali ocen.
  • Odpowiedz
@xReapeR: dzięki takiemu podejściu w popkulturze mamy obowiązującą 10-stopniową skalę, w której realnie działa połowa (normalnie 5-9, 10 dla ideału, który się nie zdarza, 1-3 na zapas dla niewyobrażalnych gniotów). Się zagotowałam i może niepotrzebnie czepiam się Ciebie, ale bardzo mnie to irytuje. Idę wziąć chłodny prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xReapeR: strata czasu, bardzo słaba pozycja, wiedziałem że gość taśmowo wydaje gówno ale dostałem na prezent to przeczytałem, nigdy wiecej
  • Odpowiedz