Wpis z mikrobloga

Do grona tasujących się nad wystąpieniem Ewy Zajączkowskiej w Parlamencie Europejskim dołącza... *drum roll* Międzynarodowe Radio Białoruś!

Mnie to nie dziwi i jasno widać, że wojna hybrydowa na granicy prowadzona przez Putina i Łukaszenkę w celu destabilizacji Polski jest na rękę Konf*deracji.
Skupianie się na imigrantach, a nie na fakcie, że są oni narzędziem w wojnie Putinszenki, to realizacja planów wrogów Polski.

#neuropa #4konserwy #ruskapropaganda #polityka #konfederacja #bialorus #rosja
paragonik - Do grona tasujących się nad wystąpieniem Ewy Zajączkowskiej w Parlamencie...
  • 27
  • Odpowiedz
Skupianie się na imigrantach, a nie na fakcie, że są oni narzędziem w wojnie Putinszenki, to realizacja planów wrogów Polski.


@paragonik: No to może ich nie wpuszczajmy i nie będzie problemu?
  • Odpowiedz
@paragonik jeśli Unia Europejska w tej „demokratycznej” formie nie potrafi się zająć tym problemem tylko robi wszystko, żeby napięcia społeczne z udziałem imigrantów miały miejsce to oczywistym jest, że będzie to wykorzystywane przez takie partie jak AfD, Konfederacja czy partia LePen.
Z jednej strony narzekają, że prawicowe partie zdobywają coraz większe poparcie, a z drugiej nie robią nic, żeby rozwiązać problemy które są paliwem dla prawicy.
Ruskie będą wykorzystywać wszystko co
  • Odpowiedz
@paragonik: Masz rację. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby wyszło na jaw, że reżim Łukaszenki współpracuje z Konfederacją - oni podsyłają ludzi na granicę, a Konfederacja nabija sobie poparcie na antyimigranckich postulatach (które i tak mają w dupie, interesuje ich przede wszystkim konflikt na Ukrainie), które i tak już są u ludzi obecne. Nie bez powodu zresztą, ale mniejsza o to. Przez imigrantów czy pseudo-uchodźców mam oczywiście na myśli ludzi z
  • Odpowiedz