Wpis z mikrobloga

@DonGebels: wtf? xD To glosno bylo o szurach co niszczyli maszty z antenami 5G ale tutaj widze interesujaca choroszcz ze trzba sie zaglebic.

Co do MLM to na studiach mialem typa co winami handlowal a teraz sasiadka kremami sie zajmuje ale tutaj widze jest o wiele ciekawsza sprawa niz u nich.
  • Odpowiedz
  • 11
@DonGebels z tych co ja pamiętam...
1) wplac 3k, a potem znajdź kogoś kto wpłaci 3k to dostaniesz z tego 1k
Im więcej znajdziesz, tym więcej dostaniesz (lata '90)
2) wołać 5k masz 100 porad prawniczych za darmo (to ich produkt, mój kolega w to się wciągnął)
Zapraszali ich na obiady i spotkania płatne po 500.
I też werbuj
  • Odpowiedz
  • 0
@vartan jak sygnał nie siądzie i #!$%@? wszystko to wiadomo - biznes niesie ze sobą ryzyko hehe, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Czasem trzeba stracić żeby potem zyskać! Głowa do góry i wpłać jeszcze kilka tysięcy ziom!
  • Odpowiedz
@DonGebels: a w ogole o #!$%@? chodzi z tym WIFI? pojawilo sie jakies wyjasnienie w koncu? bo juz co jakis czas widze te posty XD


Ponoć unikają automatycznej blokady, która działa między innymi w trakcie używania takich sloganów jak "zarabiaj przez internet", więc używają alternatywy
  • Odpowiedz


@DonGebels: byłem kiedys na spotkaniu online z takimi
głównie to sprzedają dostęp do jakiejś platformy gdzie są mentorzy którzy uczą tradingu, za dodatkową opłatą są sygnały
Drogie gówno bo 700 zł jakoś za pakiet podstawowy miesięcznie
  • Odpowiedz