Wpis z mikrobloga

@Altru: Czarnym akurat mój komfort spania jest bardzo bliski sercu, zwłaszcza jak co codziennie o 6 rano napier... dzwonami, by oznajmić ze Cisza nocna się skończyła
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan

No i pewnie należysz do tych debili którzy to robią od 7 rano bo w sumie co to za problem dla reszty.

Niefajne zachowanie, to prawda. Ale powiem Ci, że gdybym wcześniej wiedział, że sąsiedzi będą mi obrabiać dupę za przycinanie gałęzi w zielone świątki to bym się nie bawił sekatorem, tylko od razu wyjął piłę.
  • Odpowiedz
@Altru: ja tam trochę ich rozumiem. Siedzisz sobie w ogródki piękna niedziela, popijasz soczek albo piwko, relaks na full, aż tu nagle na myjnie obok jakiś Seba podjeżdża, muzyka na full i jedzie tą myjka ostro. Jak jeżdżę po różnych wsiach to się dziwię że to postawione jest obok normalnej zabudowy, te myjnie powinny być wyprowadzone poza miejscowości.
  • Odpowiedz
@kamykus: Ja robie kiedy mam czas, a ze w tygodniu pracuje to co mam zrobic? Siedziec cicho w weekend bo najebusy maja kaca od rana i im przeszkadza jakies ciecie albo koszenie, albo dziadki leca z kosciola? xD
  • Odpowiedz