Wpis z mikrobloga

@Wadowicki_zawadiaka: wymogi wymogami, zgaduje ze nie sprawdzają norm hałasu, taka myjnia jest głośna. Łap tutaj jedną z takich lokalizacji, obok zabudowań od razu.Miło się musi wypoczywać na takich działkach. Jeżdżę dużo po rożnych wioskach i taki widok jak na tej mapie nie jest rzadkością.
macmod - @Wadowickizawadiaka: wymogi wymogami, zgaduje ze nie sprawdzają norm hałasu,...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marbou: nie ma czegoś takiego w polskim prawie jak cisza nocna, jeżeli ktoś zakłóca spokój, to nie jest ważne czy jest to północ czy południe. W obu przypadkach policja zareaguje.
  • Odpowiedz
@Altru: U mnie na ulicy jest sklep Auchan 200m od kościoła, czynny również w niedzielę. Jak wygląda flagowy pokaz polskiej katohipokryzji? Po każdej mszy sznur ludzi wiodący do sklepu. Bo przecież ziemniaki na niedzielny obiad czy lody dla bombelka to nie grzech i takie rzeczy można kupować :D
  • Odpowiedz
@Altru: akurat im się nie dziwię - dzwiek myjni to koszmar. miałem kupić mieszkanie w pobliżu czegoś takiego i na szczęscie zrezygnowałem. cały dzień miałbym szum.
  • Odpowiedz
pokolenie bogobojnych niewolników zapatrzonych w pedofili w sutannach i w prywatne życie obcych ludzi


@geebon: kontra pokolenie pedofili tęczowych i ich wpływie na prywatne życie i poglądy ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz