Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żona mojego najlepszego kumpla pyta się mnie po raz kolejny, czy ma wziąć rozwód.

Kumpel ją zdradza i zaniedbuje. Żadnych bijatyk, awantur, patologii. Wszystko z kulturką, bo to małżeństwo takich korpoludków, co dom mają wysprzątany na błysk i wszystko w życiu mają dopięte na ostatni guzik. Do momentu wizyty u mnie żony uważałem ich za udane i zgodne małżeństwo. Byłem więc w szoku, gdy mi to wszystko mówiła. Choć z drugiej strony mogłem się spodziewać tych zdrad, bo kumpel ma naprawdę dobrą bajerę. Mają dwójkę dzieci w początkowych klasach podstawówki. Są razem chyba tylko ze względu na nie . (A przynajmniej ona tak mówi, że gdyby nie one, to by już dawno go zostawiła.) On jej nie kocha. Ona go nienawidzi, bo czuje się upokorzona i źle traktowana. Trwa to od dłuższego czasu, ja o tym wiem od dwóch lat.

Do tej pory starałem się trzymać od tego z daleka. Mam jednak wielką ochotę powiedzieć jej, by go zostawiła, bo widzę, że to wszystko ją niszczy psychicznie, a tego małżeństwa już raczej nic nie poskleja. (Przynajmniej sądząc po tym, z jaką nienawiścią ona mówi o nim.) Z drugiej strony nie chcę być ujem dla najbliższego kumpla i rozwalać mu małżeństwa. Co byście zrobili na moim miejscu?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
Choć z drugiej strony mogłem się spodziewać tych zdrad, bo kumpel ma naprawdę dobrą bajerę


@mirko_anonim: jak nigdy nie powiedziałeś mu dotąd wprost, że #!$%@? z niego, a nie materiał na mężą i ojca skoro taki z niego alvaro to już jesteś częścią problemu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim swoją opinię możesz mieć ale to realnie nikomu nie pomaga. Osobiście uważam że dzieci czują że między rodzicami jest niefajnie i gdy niechcący odkryją że ojciec zdrada matkę regularnie to wcale to nie będzie lepsze niż rozwód z naprzemienną opieką nad dziećmi. Jednak ludzie często mając dzieci uważają że ojciec i matka muszą razem mieszkać choćby się nienawidzili do szpiku kości bo to niby dla dzieci. Tylko że dzieci z
  • Odpowiedz
Z drugiej strony nie chcę być ujem dla najbliższego kumpla i rozwalać mu małżeństwa.


@mirko_anonim: wielki charakterniak co to nie bedzie najlepszemu kumplowi niszczył życia. szkoda tylko że ten kumpel to śmieć i skoro dalej sie z nim trzymasz to widocznie za mocno od niego nie odbiegasz.

ps: to nie ty je rozwalisz tylko on juz je rozwalił.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No w sensie ona chce rozwód, ale się cyka. Idzie do ciebie, byś za nią podjął ten krok - powiedział jej że ma to zrobić. Ty natomiast pytasz randomów w necie XD I tak za rozwodem jakiejś typiary mają stać wykopki XD

Skoro wszyscy wiedzą co jest grane to tam nieźle musi być. A kumpel czego chce? Wybadaj temat i może oboje chcą tego samego koniec końców, ale dobro
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > swoją opinię możesz mieć ale to realnie nikomu nie pomaga.
@Kitku_Karola: Przeciwnie. Uważam, że żona bardzo poważnie weźmie pod uwagę moją radę. I jeśli się rozwiedzie, to jestem przekonany głęboko, że to jej pomoże i będzie mi wdzięczna. Tylko jak potem miałbym spojrzeć w oczy przyjacielowi?

Powiedziałbym, żeby się rozwodziła, bo zgniły związek "dla dzieci" to najgorsze dla nich rozwiązanie. Ale po tym uciąłbym kontakt z obojgiem.

@Tytanowy_Lucjan: znając tych rodziców i ich umiejętność załatwiania sporów w białych rękawiczkach uważam, że zgniły związek nie będzie dla dzieci najgorszym rozwiązaniem. Największą ofiarą będzie wtedy żona (i matka), bo to ona zmarnuje się psychicznie i zmarnuje swoje życie tylko po to, by dzieci i mąż miały względny komfort życia. Z tym ucinaniem kontaktu byłoby trudno, ale nie wiem, jak bym później kumplowi spojrzał w twarz wiedząc, że przyczyniłem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak długo, jak nikt Cięz nich nie poprosi o angaż (a i wtedy rób TYLKO TYLE O CO CIĘ POPROSILI I ANI 1 MILIMETRA WIĘCEJ!!!), to stój z boku i nie wtrącaj się. Oni się pogodzą, a Ty będziesz najgorszy.
  • Odpowiedz