Wpis z mikrobloga

@Manioza: a po drodze nie ma dalej czasem znaków wskazujących objazd? Bo tak zawsze jest, przynajmniej ja sie nie spotkalem z inna sytuacja
  • Odpowiedz
@Manioza w Holandii jak mamy np objazd do powiedzmy bredy to jest od kilka kilometrów przed zamknięciem drogi znak "B" czy jakiś inny intuicyjny.. Na każdym zjeździe czy rondzie stoi kolejny gdzie trzeba jechać.. Plus te wyświetlacze ledowe nad drogą. I tak w okręgu x kilometrów, również na małych wiochach zatrudniają kogoś aby stał na rogu skrzyżowania i mówił gdzie jechać z czemu zamknięte. Wszystko po to aby się nikt nie
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: ty to chyba pracujesz w jakims zarządzie dróg i nie masz prawa jazdy że bronisz tego idotyzmu. Jak sobie to wyobrażasz, że każdy staje szuka aplikacji robi zdjęcie i jedzie? To przecież byś miał korek że o ja #!$%@?. Myślenie nie jest twoja najlepszą stroną więc zajmij się czymś innym
  • Odpowiedz
ty to chyba pracujesz w jakims zarządzie dróg i nie masz prawa jazdy że bronisz tego idotyzmu. Jak sobie to wyobrażasz, że każdy staje szuka aplikacji robi zdjęcie i jedzie? To przecież byś miał korek że o ja #!$%@?. Myślenie nie jest twoja najlepszą stroną więc zajmij się czymś innym


@rafal4432: Tak sobie to wyobrażam, że oznaczona powinna być (i zapewne w powyższym przypadku tak jest) cała trasa objazdu, więc
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: wg. mnie powinna być tablica dojazdu do kolejnej tablicy jak jechać ale za pewne żeby nie było za dużych kosztów jest pewnie ta jedna i małe strzałki "objazd" które łatwo przeoczyć w gąszczu reklam i innych znaków, bo dokładnie tak jest u mnie w mieście. Telefon był by dobrym wyjściem jak by nie nasze prawo. Wcale by mnie nie zdziwiło jak by za znakiem stał patrol czekający aż ktoś
  • Odpowiedz