Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracazagranica #praca #niemcy #holandia
Jaką pracę i agencję polecacie? Nie mam dużych wymagań, zależy mi tylko żeby nie była zbyt męcząca i pracodawca zapewnił zakwaterowanie. Nie mam prawa jazdy, znam język angielski, doświadczenie tylko niecały rok na produkcji. Nie planuję długo zostać, najwyżej parę miesięcy, choć pewnie okaże się że jest c-----o i wrócę wcześniej. I jak to jest z tymi godzinami pracy, jedni piszą że pracują nawet po 12h, inni że brakuje godzin i pracują mało co, dla mnie najlepiej byłoby zwyczajnie po 8h



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: tak naprawdę to zależy wszystko od miejsca gdzie trafisz. Często się spotykam że ktoś narzeka na jakąs agencje a inna osoba ja chwali. Jedni trafia na pracę z godzinami w miarę normalna i spoko osobami na domku a inni na pafole naprzyklad
  • Odpowiedz
@macjaos: No to prawda. Ja przez Otto robię i nie mam na co tak naprawdę narzekać. Jedynie wiadomo ciężko dostać urlop w sezonie, ale to raczej norma. Zresztą kolega pracuje na vast contracie bezpośrednio przez firmę i też mu dali urlop dopiero na koniec sierpnia :D
A np inna osoba może narzekać na pracę przez Otto, bo pracuje gdzie indziej niż ja.
Ja robię w Jumbo i jest okej. Minimum
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: ciezka praca w jumbo? daleko masz do domu od pracy? Napisalbys ile Ci wychodzi powiedzmy po 40h w tygodniu netto juz po odjeciu ubezpieczenia i pokoju? Moze byc na priv jesli tu nie chcesz pozdro :)
  • Odpowiedz