Wpis z mikrobloga

382 167 + 25 + 24 + 26 = 382 242

Odwiedziłem tą słynną nową konstrukcje która ma być świetnym sposobem na walkę z upałem w Krakowie. Jeszcze filmik zrobiłem.

Wakacyjny rowerek 2024: 351 km
Gorący rowerek 2024: 272 km
Wszystkie kilometry w lipcu: 196 km
Wszystkie kilometry w 2024 roku: 2760 km
Wszystkie kilometry 19675 km przez 7 lat


#rowerowyrownik #rower #wakacyjnyrowerek #goracyrowerek

Skrypt | Statystyki
CrazyxDriver - 382 167 + 25 + 24 + 26 = 382 242

Odwiedziłem tą słynną nową konstrukc...

źródło: PC0AGOJF

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrazyxDriver: No i elegancko, co chcesz? Sklejka sama zgnije, resztę wyniosą złomiarze, po sezonie nawet nie trzeba będzie magazynować. Cena atrakcyjna – 100 000zł za jedno takie w firmie, której właścicielem zupełnym przypadkiem jest znajomy świstaka.
  • Odpowiedz
wedle info dwie wystawki na Krowodrzy i ta na rondzie Grunwaldzkim kosztowały łącznie 977 k zł z KPO


@CrazyxDriver: Ile? Jeśli to nie jest jawne wyprowadzanie pieniędzy z budżetu, to nie wiem co to jest.Wynalazek ze zdjęcia kosztuje 1800zł (cena bez mebli). czyli za te 977 000zł dałoby się takich kupić 542. ale dobra powiedzmy, że wymagania dla miejsc publicznych są wyższe, niech taki namiot dobrej jakości ( z ocynkowanej
motonita - >wedle info dwie wystawki na Krowodrzy i ta na rondzie Grunwaldzkim koszto...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: Kraj k---a z dykty. Napiszesz, że coś, co na oko jest warte kilka k, kosztowało 100k publicznych pieniędzy, to się okazuje, że to 5 razy za mało. Jeszcze to KPO całe. Niby człowiek wiedział, że tak będzie, ale jednak coś pęka w środku, kiedy się patrzy, że obie partie robią lachę Niemcom wprowadzając kamienie milowe w zamian za doniczkę ze sklejki.
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: A mnie tam się to podoba, nawet pomyśleli że jak się będzie tam walić browary i wódę to dużo fajek pójdzie i 3 takie srogie popielnice z ziemią zrobili. Okoliczny lumpenproletariat będzie wniebowzięty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drapichrust: tylko tam mają być docelowo roślinki XDDD. Zapewne zwiędną szybko pod naciskiem promieni słonecznych, a nie wiadomo czy ktoś został zatrudniony do podlewania za jakieś 10 k unijnej kasy.
  • Odpowiedz