Wpis z mikrobloga

Co lepiej kupić na #ps5 Mortal kombat 1 czy Tekken 8?
Jaki dysk polecicie do ps5?
#gry
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: jeśli masz zamiar grać po sieci, to raczej Tekken. Jeśli nie, to weź to, gdzie bardziej Ci się podobają postacie i setting.
  • Odpowiedz
Grałem w tego mortala co wyszedł kilka lat temu i nigdy więcej. Jakbym grał na amidze. Drewniane postacie, mechanika rodem z bijatyk z lat 90. Mi nie przypadło do gustu. Tekken lepszy wg mnie ale i tak jakbym miał wybierać to soul calibur u mnie jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o bijatyki :d
  • Odpowiedz
@kopek: Odpowie Ci gość co ma ludka z Tekkena w avatarze, ale zrobię to rzetelnie.

Polecam Tekken 8

Mortal Kombat 1 m fajną kampanię którą możesz równie dobrze obejrzeć na YT, inny tryb to "Inwazje" gdzie grindujesz jakieś bezsensowne poziomy za skórki do postaci w innych kolorach. Kod sieciowy nie jest najwyższych lotów, nie ma w grze podstawowych funkcji jak prywatne lobby z kolegami. Funkcja taka jak "Kapliczka Wojownika" w menu jest niedostępna od premiery gry i dalej nie wiadomo co to jest i kiedy będzie. Mechanika Kameo może się podobać lub nie, jeśli będziesz grał sobie casualowo to już Twoja sprawa co wybierzesz. Jeśli zaczniesz grindować tryb rankingowy to szybko zobaczysz. że gra ma bez wątpienia lepsze Kameo w DLC niż te które są domyślnie. Widać to nawet na turniejach. Balans jest bardzo nierówny, jest dużo
  • Odpowiedz
@kopek: mortale jest bardziej casualową grą, nawet jeśli nie ogarnia się specyfiki bijatyk to w kilka minut idzie wyczuć mniej więcej co i jak i można czerpać radochę z r---------u.
Tekken jest znacznie bardziej skillowy i trudniejszy do wymasterowania, ma wyższy próg wejścia niż MK
  • Odpowiedz