Wpis z mikrobloga

Jaką polecacie apkę do ćwiczenia na siłowni? Ale nie tylko taką żeby zapisywać obciążenie i liczbę powtórzeń, ale żeby sama na podstawie poprzednich ćwiczeń i parametrów, mogła obliczać jaki progres trzeba poczynić na następnym treningu i sama zwiększała powtórzenia bądź obciążenie? Istnieje coś takiego w ogóle czy za dużo wymagam?

#silownia #mirkokoksy #mirkokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@NoMoreTearsJustSmile Najlepsza aplikacja na siłownię to zeszyt. Progresję trzeba monitorować i dobierać do swojej osobistej sytuacji życiowej i poziomu zaawansowania. Jak będziesz mieć np trudną sytuację rodzinną, zawodową i troszkę się cofniesz w wynikach to żadna apka tego nie policzy. Jeśli nie chcesz płacić za trenera polecam uczyć się słuchać własnego ciała oraz czytać sprawdzone publikacje nt. Progresji siłowej, hipertrofii oraz regeneracji. Tu nie będzie rozwiązania typu one-click.
  • Odpowiedz
Najlepsza aplikacja na siłownię to zeszyt. Progresję trzeba monitorować i dobierać do swojej osobistej sytuacji życiowej i poziomu zaawansowania. Jak będziesz mieć np trudną sytuację rodzinną, zawodową i troszkę się cofniesz w wynikach to żadna apka tego nie policzy. Jeśli nie chcesz płacić za trenera polecam uczyć się słuchać własnego ciała oraz czytać sprawdzone publikacje nt. Progresji siłowej, hipertrofii oraz regeneracji. Tu nie będzie rozwiązania typu one-click.


@Skuner: Co ty
  • Odpowiedz
  • 2
@kuba181797 Być może nie mam racji i czegoś mnie nauczysz - najpierw chciałbym poznać Twoje PRy żeby się upewnić że masz pojęcie o czym mówisz. Bo na zawodach trójboistycznych nie spotkałem ani jednego trenera który wylicza zawodnikom progresję siłową "apkom"
  • Odpowiedz
Appka nazywa się FitNotes. Co do progresu - sam sobie musisz rozpisać.

Najprosciej robic to tak:

Dobierasz ciężar np. 50kg dobierasz zakresy powtórzeń, np min 6. max 10.
i teraz:
  • Odpowiedz