Wpis z mikrobloga

#przegryw Młody szefi mi dzisiaj powiedział że jestem rozkojarzony, nieogarnięty, nie decyzyjny, nie trzymam porządku itd. Szkoda że zapomnieli se że razem ze swoim starym co troche dodają mi obowiązków ale ok. Cała gadka zaczeła się od tego że upomniałem się że nie wypłacił mi za nadgodziny ile trzeba.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Van-der-Ledre: Zrobił mi łaskę, że o pomylił się a teraz wypłaca ile trzeba ale to tak na zachętę, bo jak się nic nie zmieni to będzie obcinał. Napewno już w tej firmie nic się nie zmieni na lepsze a tylko na gorsze.
  • Odpowiedz
  • 10
@Van-der-Ledre: Zacharjasz schodzi ostatni, poczekam aż Łajba pójdzie na dno i wtedy se wyskocze :D. Nie no tak poważnie to chciałbym żeby oni mnie zwolnili (oczywiście nie dyscyplinarnie) bo wtedy od razu mogę iść poczilować na zasiłek i na spokojnie se coś pomyśleć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Van-der-Ledre: Zobaczymy bo już jeden kołchoźnik z którym współpracowałem zwolnił się - niezły młody mechanik, który nieraz mi pomógł, na podobnym stanowisku co ja jest drugi gościu, jak on się zwolni a powoli ma w planach bo też już go ta robota dobija, to wtedy wszystko na mnie spadnie i nie dam rady z niczym. Obstawiam że będzie to czas kiedy mnie zwolnią, w sumie chcę żeby tak się stało.
  • Odpowiedz