Wpis z mikrobloga

Uważam że wszystkie nowe samochody rejestrowane w Polsce powinny mieć blokadę prędkości 150 km/h. Sprzedaż/posiadanie samochodu bez blokady powinny być legalne, ale zdjęcie blokady po uzyskaniu rejestracji powinno być przestępstwem.

Nie widzę żadnego powodu żeby można było rejestrować pojazd, który może jeździć szybciej niż prawo na to pozwala. Jeśli ktoś chce sobie kupić i jeździć po jakichś torach, to proszę bardzo. Na drogach publicznych nie ma miejsca na szybszą jazdę.

#motoryzacja #niepopularnaopinia
  • 210
  • Odpowiedz
  • 0
@radek-kedar:

A babom wprowadź dopuszczalny limit bolców, na których wolno im skakać w ciągu życia


A z tych różnych głupotą co tu ludzie piszą to akurat mi się podoba xD
  • Odpowiedz
  • 0
@AdamMickiewicz:

potem jeszcze czas na czarne skrzynki w samochodach z aktywnym monitorowaniem prędkości, który sam wysyła do organów ścigania informacje o przekroczeniu prędkości z automatu ściągając też pinionszki z twojego konta,


Dosłownie i tym pisałem wyżej, gdyby była techniczna możliwość to zrobić, to było najlepsze. Ale to science fiction
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@francoisinho: Dzisiaj to magazynier może sobie kupić samochód który pojedzie 200, takie głupoty mogłeś sobie pisać 20 lat temu
  • Odpowiedz
  • 1
@Serrrek: Zawsze mi się wydawało to bez sensu, że samochody dopuszczone do ruchu mogą jeździć znacznie szybciej niż maksymalne ograniczenie prędkości. Jedyne czemu to służy to łamanie prawa.
  • Odpowiedz