Wpis z mikrobloga

  • 74
@kendziu666 mój najlepszy zakup. Nie wyobrażam sobie robić frytek teraz w oleju, smrodzić dom, brudzić itp. W smaku są zajebiste, przepaść pomiędzy piekarnikiem a airfryeerem, a z oleju już mi nie też nie smakują
  • Odpowiedz
@PogromcaMarchewek mam jakiś model z Aldi chyba Quigg się nazywa, kupiłem na promce za mniej niż 300zł. Byłem sceptycznie nastawiony do tego, wiec nie chciałem wydawać za dużo, brałem bardziej z ciekawości. Wybrałem go, bo ma sporą misę, 5,5l, moc też spoko. Znajomy ma jakiegoś Phillipsa za 800 zł i oboje stwierdziliśmy, że u mnie wszystko wychodzi jakoś lepiej, ale totalnie nie wiem od czego to zależy..
  • Odpowiedz
  • 1
@pawelkomar jedyna różnica między airfryiera to że jest cała misa z tacką albo misa z koszykiem. Tylko tym się różnią w środku bo zasada działania jest ta sama czy model za 200 czy za 1200, dodatkowo dochodzi moc ale to po prostu wydłuża/skraca czas nagrzewania i samego pieczenia co nie ma zbytnio różnicy bo wyjdą podobnie. Obecnie mam piątego airfryiera 8L misa z tacką, moc 1800 firmowy Lehmman po wystawowy za
  • Odpowiedz