Wpis z mikrobloga

A to Ci ruska onuca ten Żeleński, ciekawe ile mu Putin zapłacił pewno jeszcze Trump się dołożył jak płacił Putinowi za ten zamach ustawkę i ładunek wybuchowy na ucho i Orban jak mieli spotkanie doł kopertę pod stołem pewno( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że Tomasz Piątek i Tomasz Lis z ekipą silnych razem go zaraz wyjaśnią i wykarzą powiązania z ruskimi xd. #polityka #wojna #ukraina #rosja #usa #bekazlewactwa
adammalysz1993 - A to Ci ruska onuca ten Żeleński, ciekawe ile mu Putin zapłacił pewn...

źródło: Screenshot_2024-07-16-15-27-53-235_com.android.chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@adammalysz1993: To że Rosja ma zostać zaproszona na drugi szczyt pokojowy było wprost stwierdzone pół roku temu, kiedy trwały przygotowania do pierwszego szczytu pokojowego. A nawet jeszcze wcześniej, bo o organziacji dwóch lub więcej szczytów w tym tego końcowego z udziałem Rosji Ukraina mówi od spotkania w Arabii latem zeszłego roku.
  • Odpowiedz
@adammalysz1993 duże prawdopodobieństwo, że Trump wygra, więc warunki pokoju lepiej omówić teraz niż później. Teraz będą bardziej korzystne. A przecież kiedyś będzie trzeba. Za rządów Trumpa może być ciężko cokolwiek ugrać.
  • Odpowiedz